Per antrąją Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) ketvirtojo turo varžybų dieną iš keturių Lietuvos ekipų pergalę iškovojo tik pirmenybių lyderės Kauno "Laisvės" krepšininkės.

Kauno "Laisvė" - Baltarusijos jaunių rinktinė 93:42 (24:11, 25:7, 20:13, 24:11).

Nuo susitikimo pradžios atitrūkusios aikštelės šeimininkės iškovojo nesunkią dešimtąją pergalę prieš pirmenybių autsaideres.

"Laisvei": Jovita Jutelytė 14, Birutė Brovkienė 13, Ingrida Jonkutė 12.

Baltarusijos jaunių rinktinei: V.Makarenka 13, A.Novikava 10.

Lietuvos jaunių rinktinė - Gardino "Olimpia" 73:96 (12:27, 16:22, 20:16, 25:31).

Baltarusijos vicečempionės jau pirmajame kėlinuke įgijo solidų pranašumą ir nesunkiai laimėjo rungtynes. "Olimpia" pelnė penktąją pergalę čempionate, tuo tarpu Lietuvės patyrė septintąją nesėkmę per 10 rungtynių.

Lietuvos jaunių rinktinei: Indrė Dudėnaitė 16, Gintarė Petronytė 14 (18 atk. kam.), Šarūnė Jasiunskaitė 11 (9 atk. kam.).

"Olimpia": N.Anufrienko 19, I.Shamrei 18, O.Kuzmiankova 14.

Kauno "LKKA-Kaunas" - Borisovo "Berezina" 78:88 (21:30, 21:17, 20:17, 16:24).

Antrąją nesėkmę iš eilės patyrusios studentės savo sąskaitoje turi 6 pergales ir 4 nesėkmes. Tuo tarpu "Berezina" yra iškovojusi dvi pergales per septynerias rungtynes.

"LKKA-Kaunas": Indrė Kalnutytė 18, Kornelija Balčiūnaitė 12 (10 atk. kam.), Irma Raugaitė 12, Jurga Budrytė 12 (11 atk. kam.), Rasa Žemantauskaitė 10, Justina Pečiukevičiūtė 10.

"Olimpia": V.Pantshiuk 21, I.Kraučiuk 17, H.Zubritskaja 11.

Kijevo "Olimp-NAEK" - Klaipėdos "Lemminkainen" 93:88 (18:28, 24:18, 21:22, 30:20).

Iki permainingai vykusio mačo pabaigos likus žaisti 9 minutes uostamiesčio krepšininkės buvo įgijusios 5 taškų pranašumą, tačiau "Lemminkainen" ekipai jo išlaikyti nepavyko.

Klaipėdietės patyrė šeštąją nesėkmę per dešimt rungtynių, o aikštelės šeimininkės iškovojo šeštąją pergalę per devynis mačus.

"Olimp-NAEK": O.Solonar 46, G.Rozvyzejeva 12, V.Paziuk 10.

"Lemminkainen": Kristina Ūsaitė 29, Diana Anužienė 20, Oksana Turlibekova 16.

Kitų rungtynių rezultatai:

Rygos "RTU-Klondaika" - Helsinkio "Pantterit" 54:109
Rygos "Avantis/Turiba" - Talino "TLU/AJ" 59:49
Kijevo "Tim-Scuf" - Navojaus "NIKA" NMMC 86:59
Rygos TTT - Talino "Audentes" 97:62.


Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.