Be pralaimėjimų NCAA pirmenybėse žengia Antano Kavaliausko „Texas A&M Aggies“, 67:34 sutriuškinęs „Cavannah State Tigers“ ir iškovojęs septintą pergalę iš eilės.

Pasaulio jaunimo čempionas A.Kavaliauskas per 21 minutę į varžovų krepšį įmetė 15 taškų (6/9 dvitaškių, 3/5 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Šeštą pergalę iškovojo tris lietuvius turintis „Hofstra Pride“ klubas, 74:59 įveikęs „Dartmouth Big Green“. Lietuviai šįkart prie pergalės prisidėjo nežymiai.

Aurimas Kieža rungtynes pradėjo starto penkete ir per 26 minutes pelnė 2 taškus 0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius, blokavo metimą ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Žygis Šeštokas per 27 minutes pelnė 6 taškus (2/5 trit.), atkovojo tris kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė.

Arminas Urbutis rungtyniavo 3 minutes ir prametė abu mestus dvitaškius, tačiau atkovojo 2 kamuolius.

Lauryno Mikalausko „Virginia Cavaliers“ neatsilaikė prieš dešimtąjį retingą turinčius „Gonzaga Bulldogs“ – 69:80. Naudingai rungtyniavęs lietuvis per 24 minutes pelnė 7 taškus (3/3 dvit., 1/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, vieną kamuolį perėmė, po du kartus suklydo ir prasižengė.

Ketvirtąkart pralaimėjo „William & Mary Tribe“ su Laimonu Kiesiuliumi, 60:64 nusileidę „Maryland-Baltimore County Retreivers“. Lietuvis per 25 minutes prametė visus 4 dvitaškius, tačiau atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, vieną kamuolį perėmė, dukart suklydo ir kartą prasižengė.

Triuškinamą pergalę iškovojo Valdo Vosyliaus „Old Dominion Monarchs“, 87:43 sutrypę „DePaul Blue Demons“. V.Vosylius per 15 minučių pelnė 1 taškų (0/2 dvit., 1/2 baudų), atkovojo 2 ir peėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, kartą suklydo ir du kartus prasižengė.

Penktąkart pralaimėjo Pauliaus Packevičiaus „Rice Owls“, 61:80 nusileidę „Arkanzas Razorbacks“. Lietuvis per 21 minutę pelnė 4 taškus (2/3 dvit.), atkovojo kamuolį, keturis kartus suklydo ir triskart prasižengė.