Baltijos krepšinio lygoje sekmadienį (12.18) įvyko dvejos rungtynės. Vienas susitikimas buvo įrašytas ir į Lietuvos krepšinio lygos turnyrinę lentelę.

Aštuntąją nesėkmę iš eilės patyrė Kauno „Atletas“. Į duobę įkritę kauniečiai namie 75:80 (17:18, 15:24, 23:14, 20:24) nusileido Talino „Dalkia/Nybit“ krepšininkams.

Likus 14 sekundžių iki mačo pabaigos Laurynas Pečiukaitis dviem baudomis sumažino „Atleto“ atsilikimą iki minimumo (75:76). Tačiau abu metimus nuo baudų linijos pataikė ir Talino krepšininkas, o Roberto Stankevičiaus mestas tritaškis skriejo pro šalį, palaidojęs visas Kauno ekipos viltis švęsti pergalę.

„Atletas“: Tomas Rinkevičius 22 taškai, Adewole'as Lewalas 12 (10 atk. kam.), Robertas Stankevičius 11, Tomas Rakauskas 10 (4 rez. perd.), Laimonas Čičinis 9.

„Dalkia/Nybit“: Raido Roosas 21, Tanelis Sokkas 19 (5 atk. kam., 7 rez. perd., 5 per. kam.), Gregoras Arbetas 12, Alešas Živanovičius 10.

•

Sunkiai palaužiamas savoje aikštėje lieka Klaipėdos „Neptūnas“. Uostamiesčio krepšininkai namie 87:80 (21:16, 21:29, 23:19, 22:16) įveikė „Panevėžį“ ir iškovojo šeštąją pergalę per septynerias pastarąsias rungtynes savų žiūrovų akivaizdoje.

Kaip įprasta, klaipėdiečiai sėkmingai sužaidė lemiamą kėlinį. Per pirmas šešias ketvirtojo kėlinio minutes „Neptūnas“ praleido vos 4 taškus ir atitrūko 76:68.

Nors panevėžiečiams pavyko priartėti iki iki 4 taškų (76:80, 38-ąją min.), Jerome'as Colemanas įmetė iš toli, o kitoje atakoje jis pelnė du taškus prasiveržęs po krepšiu, ir šeimininkų persvara pasiekė 7 taškus (85:78). Pergalę įtvirtino Vaidoto Pečiuko dvitaškis, pelnytas greitoje „Neptūno“ atakoje.

„Neptūnas“: Jerome'as Colemanas 21, Vitalijus Stanevičius 15, Vaidotas Pečiukas 13, Markas Mazuras (8 atk. kam.) ir Latece'as Williamsas po 12.

Po pergalės klaipėdiečiai pakilo į ketvirtąją vietą LKL turnyrinėje lentelėje.

"Atletas" visa laika 4 gynejus aikstej laike. Sunkoka taip laimeti...