Vokietijos pirmoje Bundeslygoje aštuntąją pergalę iškovojo Šarūno Sakalausko treniruojami Brėmerhafeno „Eisbaren“ krepšininkai. Jie namie 91:89 (25:27, 20:20, 27:27, 19:15) palaužė Leverkuzeno „Bayer Giants“ ekipą.

„Lietuviškas“ klubas per dvylika mačų iškovojęs 8 pergales turnyrinėje pirmenybių lentelėje 2-3 vietomis dalijasi su Bambergo GHP komanda.

Po trijų kėlinių dviejų taškų pranašumą dar turėjo „Leverkusen“ ekipa (74:72), tačiau sėkmingiau sužaidę ketvirtąjį kėlinį Brėmerhafeno krepšininkai išplėšė pergalę.

Evaldas Jocys nugalėtojams per 36 minutes pelnė 7 taškus (3/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/3 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

Dainius Miliūnas per 8 aikštėje praleistas minutes prametė vienintelį dvitaškį ir taškų nepelnė, bet atkovojo vieną kamuolį.
saunuolis sakalauskas, puikiai treniruoja komanda, dar reik pridet, kad si ekipa praejusi sezona zaide antroj lygoj.