Nacionalinės krepšinio asociacijos varžybose lietuviškiems klubams sekėsi skirtingai. Klivlendo "Cavaliers" komandai pavyko pelnyti pergalę prieš "Mavericks", o "Kings" ekipa turėjo pripažinti Minesotos klubo pranašumą.

"Cavaliers" klubas 100:80 (31:14, 11:16, 18:29, 40:21) nugalėjo Dalaso "Mavericks" ekipą, nors trečiojo kėlinio pabaigoje du "kavalieriai" - Drew Goodenas ir Robertas Trayloras buvo išvaryti iš aikštės.

Sunkieji krašto puolėjai ginčijosi su teisėju dėl R.Traylorui skirtos pražangos. Nesutikę su sprendimu, abu metė į tribūnas rankos ir galvos raiščius.

Nepaisant to, ketvirtajame kėlinyje šeimininkai nesutriko ir, vedini dviejų žvaigždžių - Lebrono Jameso ir Žydrūno Ilgausko, kurie per paskutinįjį ketvirtį surinko 23 taškus, laimėjo ir nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

Ž.Ilgauskas per 37 aikštelėje praleistas minutes pelnė 21 tašką (dvitaškiai 8/18, baudos 5/8) ir atkovojo 16 (9 puolime) kamuolių. Taip pat "centras" iš Lietuvos atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, perėmė 1 kamuolį, tačiau 3 kartus suklydo ir 4 prasižengė.

Beje, 11 minučių, kai Ž.Ilgauskas nebuvo aikštelėje, "Cavaliers" pralaimėjo rezultatu 8:28.

Rezultatyviausias "Cavaliers" komandoje buvo LeBronas Jamesas. Šįkart dvidešimtmetis, vėl rungtyniavęs be keitimo, surinko 37 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, bet 6 kartus suklydo. Ira Newble'as įmetė 14 (9 atkovoti kamuoliai) taškų.

"Mavericks" komandoje pasižymėjo Dirkas Nowitzkis, pelnęs 21 tašką. Jerry Stackhouse'as surinko 16.

Visiškai kitaip sekėsi Sakramento "Kings" klubui, kuris 100:112 (25:20, 21:27, 24:38, 30:27) nusileido Minesotos "Timberwolves" ekipai.

"Karaliams" koją kelyje į pergalę pakišo nesėkmingas trečiasis ketvirtis, per kurį jų varžovai pelnė 38 taškus ir prieš prasidedant paskutiniosioms 12 minučių įgijo solidžią persvarą. Per paskutinį kėlinuką D.Songailos ekipa nesugebėjo panaikinti svečių persvaros.

Tai buvo vienuoliktoji "Kings" nesėkmė namuose šį sezoną - blogiausias rezultatas per pastaruosius penkerius metus.

Lietuvis per šias rungtynes žaidė 14 minučių, o per jas spėjo pelnyti 6 taškus ir po krepšiais sugriebti 5 kamuolius.

Rezultatyviausias "Kings" komandoje buvo Peja Stojakovičius, surinkęs 25 taškus. Mike'as Bibby įmetė 19.

"Timberwolves" klube pasižymėjo Kevinas Garnnettas, pelnęs 30 taškų, po krepšiais sugriebęs 13 atšokusių kamuolių ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. Latrellas Sprewellas surinko 23 taškus.

Bostono "Celtics" - Filadelfijos "76ers" 93:97
R.Davisas 27 tšk.
P.Pierce'as 26 tšk., 13 atk. kam., 6 rez. perd.

R.Wallace'as 25 tšk., 12 atk. kam.
R.Hamiltonas 19 tšk., 9 atk. kam., 11 rez. perd.

2005-04-04 18:02
Na ketvirtadienio rungtynese kai kings-cavs lose tai kai Ilgauskas lose jauciu buvo -20 todel cia nereik per daug sureiksmint...
2005-04-04 15:55