Įtemptas mačo scenarijus su laiminga pabaiga. Taip praėjusios nakties rungtynės susiklostė absoliutiems NBA lyderiams Detroito „Pistons“ (19 perg. – 3 pral.) krepšininkams. Chauncey Billupso vedama pajėgiausia Rytų konferencijos ekipa išvykoje po dviejų pratęsimų 106:104 (28:18, 20:21, 21:22, 18:26, 6:6, 13:11) įveikė Merfio „Grizzlies“ (14-9).

Ch.Billupsas lemiamu metu ėmėsi iniciatyvos ir tai pasiteisino. Likus 4 sekundėms iki antrojo pratęsimo pabaigos „Grizzlies“ išlygino rezultatą, kai Damonas Stoudamire‘as pataikė tritaškį. Tačiau po minutės pertraukėlės „Pistons“ ataka buvo nepriekaištinga – kamuolį gavęs Ch.Billupsas prieš pat finalinę sireną taikliai atakavo krepšį iš vidutinio nuotolio.

„Pistons“: Chauncey Billupsas 30 taškų (9 rez. perd.), Tayshaunas Prince‘as 24, Richardas Hamiltonas 19, Rasheedas Wallace‘as, Benas Wallace‘as (14 atk. kam., 5 blk.) ir Antonio McDyessas po 9.

„Grizzlies“: Pau Gasolis 32 (13 atk. kam.), Damonas Stoudamire‘as 24 (7 rez. perd.), Lorenzenas Wrightas 14, Eddie Jonesas 11, Shane‘as Battieras ir Mike‘as Milleris (9 atk. kam.)  po 10.

Ketvirtą kartą iš eilės laimėję Detroito krepšininkai lieka absoliučiais NBA lyderiais. Jiems į nugarą kvėpuoja San Antonijaus „Spurs“ žaidėjai, kurie savo sąskaitoje turi dviem pralaimėjimus daugiau.

•

Pratęsimo prireikė iš Šarlotėje, kur vietos „Bobcats“ (7-18) po pridėtinio laiko įveikė Sakramento „Kings“ (10-15) rezultatu 106:103 (25:30, 27:22, 27:21, 20:26, 7:4).

Pergalę „Bobcats“ išplėšė nepaisant komandos lyderio netekties. Emeka Okaforas trečiojo kėlinio pabaigoje patyrė kojos traumą. Po susidūrimo su varžovu Francisko Garcia „Bobcats“ lyderis negalėjo tęsti rungtynių.

Be to, kiek anksčiau per šias rungtynes traumą patyrė Šarlotės klubo gynėjas Kareemas Rushas bei „Kings“ žaidėjas Bonzi Wellsas.

Mačo didvyriu tapo Primožas Brezečas. Slovėnas pratęsime pelnė 5 taškus, įskaitant taiklų tolimą metimą, po kurio „Bobcats“ atitrūko 106:99. Daugiau Šarlotės klubas taškų nepelnė, tačiau to pergalei pakako.

„Bobcats“: Primožas Brezečas 26, Geraldas Wallace‘as 15 (7 rez. perd., 6 per. kam.), Raimondas Feltonas 14 (9 rez. perd.), Keithas Bogansas 13, Emeka Okaforas 12 (12 atk. kam.).

„Kings“: Shareefas Abdur-Rahimas 32, Mike‘as Bibby 23 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Kevinas Martinas 19, Predragas Stojakovičius 13.