Sužaidus tris ketvirčius Los Andželo „Lakers“ – Dalaso „Mavericks“ rungtynių, vienas Kobe Bryantas buvo pelnęs daugiau taškų nei visa Dalaso komanda. 62:61 – toks buvo krepšininko ir komandos taškų santykis.

27-erių metų atakuojantis gynėjas per 33 minutes surinko 62 taškus, pataikydamas 14 dvitaškių iš 21, 4 tritaškius iš 10 ir 22 baudas iš 25. Vien per trečiąjį ketvirtį pelnęs 30 taškų jis pagerino komandos rezultatyvumo rekordą per vieną kėlinuką.

„Be abejo, tai geriausios mano rungtynės rezultatyvumo atžvilgiu. Jaučiausi, lyg galėčiau be perstojo atakuoti varžovų krepšį“, – po rungtynių sakė K.Bryantas.

Trečiajame ketvirtyje pataikęs du baudų metimus, K.Bryantas pakartojo savo ankstesnį rezultatyvumo rekordą (56 taškai), o per paskutinę ketvirčio minutę pelnė dar 6 taškus, taip pasiekdamas šio sezono lygos rezultatyvumo rekordą.

„Lakers“ varžovus triuškinant 95:61, treneris Philas Jacksonas nusprendė leisti savo snaiperiui pailsėti ir ketvirtajame kėlinyje į aikštę jo nebesugrąžino.

„Esu matęs rungtynių, kuriose žaidėjas pelnydavo 60 taškų, tačiau dar nė karto nemačiau tai padarant dar trečiajame ketvirtyje“, – po dvikovos kalbėjo Ph.Jacksonas, treniravęs legendinį Michaelą Jordaną.

„Lakers“ rezultatyvumo rekordas (71 taškas) priklauso Elginui Baylorui ir buvo pasiektas 1960 metais.

savanaudis ir tiek
2005-12-22
zweris!!!
2005-12-21
Manau, kad kai vienas žaidėjas pelno tiek daug taškų, nerodo labai aukšto lygio žaidimo.
Jonas Kiselis
2005-12-21
:DD jooo nice nice.... zveris !
2005-12-21
blet nx po bryant 62 tsku rezultatyviausias zaidejas mihm 9 task. man tai kazkaip nelabai atrodo kad vienas kasinkas dvizenkli sakuciu o kiti 11 net 10 nesurenka
2005-12-21
O kitiems komandos draugams turbut lb linksma buvo?
2005-12-21
noreciau paziuret kaip jis pries koki efes pilsena ar panatinaikosa imestu nors 30 tsk, juokinga gynyba tam nba
2005-12-21
+1
bewejk kajp as paware
2005-12-21
tikrai geriau parasyta.. "nepilnas 33 minutes " ne kiekvienas genijus galetu parasyt
2005-12-21
kad cia lievai parasyta cia geriau :Kitose rungtynėse tarp Dalaso "Mavericks" ir Los Anželo "Lakers" klubų buvo gerinami lygos rekordai. Kobe Bryantas per nepilnas 33 minutes pelnė net 62 taškus ir pagerino savo asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą bei tapo tik 19-uoju žaidėju NBA istorijoje, pelniusiu 60 ir daugiau taškų. Trečiajame kėlinuke surinkęs net 30 taškų (komandos rekordas) K.Bryantas padėjo savo komandai laimėti ketvirtį 42:17 ir "Lakers" (14-11) be vargo 112:90 nugalėjo Dalaso (18-7) komandą. Ketvirtąjį kėlinuką gynėjas praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio.
"Mavericks" treneris Avery Johnsonas trečiajame kėlinyje užsidirbo antrąją techninę pražangą ir turėjo palikti aikštę.
2005-12-21
gaila, kad neleido losti visas varzybas - idomu kiek tada sumestu... o naujas rezulatatyvumo rekordas tai virs 100 tasku yra ir abejoju ar artimiausia desimtmeti ji kas nors sumus...
2005-12-21
butu kobe loses 4 keliny butu pelnes kokius 75 tsk ir butu naujas rezultatyvumo rekordas;]