Limasolio AEL (Kipras) ekipai nepavyko pasiekti pirmosios pergalės antrajame FIBA Europos taurės ture. Du lietuvius savo gretose turinti ekipa trečiadienį (12.21) namuose 80:98 nusileido Badalonos „Joventut“ (Ispanija) krepšininkams.

Besibaigiant trečiajam kėliniui AEL sumažino deficitą iki 3 taškų (63:66), tačiau tuomet ispanai pelnė 6 taškus be atsako, ketvirtojo kėlinio pradžioje atitrūko dviženkliu taškų skirtumu ir įtvirtino pergalę.

Pralaimėtojams 9 taškus (1/2 tritaškių, 6/9 baudų) pelnė Rolandas Jarutis. Gynėjas per 34 minutes atkovojo kamuolį, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius prasižengė.

Virginijus Sirvydis Kipro ekipoje nerungtyniavo.

Badalonos klubą į priekį vedė jaunasis ispanų talentas Rudy Fernandezas. Jis per 20 minučių pelnė 21 tašką, pataikęs visus 8 dvitaškius.

Abu kartus Europos taurės L grupėje laimėjusi „Joventut“ tapo vienvalde pogrupio lydere. Limasiolio ekipa tapo absoliuti keturių ekipų grupės autsaiderė.