Trečią pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse šventė Indianos „Pacers“ (15 pergalių – 8 pralaimėjimai), namie 97:75 (24:18, 22:20, 20:20, 31:17) įveikę Los Andželo „Clippers“ (15-10). Pastarajai tai buvo penkta nesėkmė per paskutines šešias dvikovas.

Ketvirtojo kėlinuko viduryje ekipas skyrė vos 6 taškai (78:72), tačiau šeimininkai ketvirtį užbaigė 19:3 ir iškovojo antrą pergalę šio sezono tarpusavio susitikimuose. Los Andžele „Clippers“ buvo įveikti 97:92.

Tai buvo penktoji „Pacers“ pergalė per šešerias rungtynes žaidžiant be Rono Artesto. Kol šis bus išmainytas, spragą užpildo naujokas Danny Grangeris, sužaidęs geriausias karjeros NBA rungtynes – 16 taškų, 7 atkovoti ir 3 perimti kamuoliai.

Ne itin sėkmingai ši dvikova susiklostė Šarūnui Jasikevičiui. Atakuojančio gynėjo pozicijoje rungtyniavęs krepšininkas per 23 minutes pelnė 6 taškus (2/6 tritaškių, 0/1 dvitaškio), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius bei kartą suklydo.

„Pacers“: Stephenas Jacksonas 24 taškai (8/12 metimų), Jamaalas Tinsley 17 (8 rez. perd., 6 atk. kam.), Danny Grangeris 16,  Jermaine'as O'Nealas 15 (11 atk. kam., 6 blokai).

„Clippers“: Eltonas Brandas 29 (12 atk. kam.), Chrisas Kamanas (16 atk. kam.) ir Cuttino Mobley po 13, Shaunas Livingstonas 10.

•

Keturių pralaimėjimų seriją nutraukė Minesotos „Timberwolves“ (14-10), savo arenoje 88:69 (26:16, 23:14, 21:15, 18:24) sutriuškinę Naujojo Orleano „Hornets“ (11-14).

Svečiai, rungtyniaudami po netikėtos pergalės prieš San Antonijaus „Spurs“, per pirmuosius du ketvirčius tepelnė 30 taškų ir prarado visas galimybes kovoti dėl pergalės. Šeimininkų pranašumas vienu metu siekė net 32 taškus.

Anksti paaiškėjus rungtynių nugalėtojui, ant parketo išbėgo Arvydas Macijauskas. Jis per 9 minutes pelnė 6 taškus (2/3 dvitaškių, 2/2 baudų), po kartą suklydo ir prasižengė.

„Timberolves“: Wally Szczerbiakas 21, Kevinas Garnettas 17 (9 rez. perd., 7 atk. kam.), Rashadas McCantsas 14, Marko Jaričius 10.

„Hornets“: Chrisas Paulas 15, Davidas Westas 11.

Denver Nuggets - Washington Wizards 110-116

kietas macijauskas isleidzia 9min tai meta 10 metimu kietas jis:)
2005-12-22
Na ka Sarui siandien nepasiseke nieko. O macui sekesi ir seip si karta Macas turi buti dekingas savo nemoksmoms komandos darugams , kad jis gavo lost. O as trenerio vietoj po tokio pasirodymo MINIMUM 15 minuciu duociau(aisku ir ilgiau cia tik maziausiai)!!!
2005-12-22
touj jau pakeis,db leidzia pasireklamuot
2005-12-22
-1
nu jai 15 gruozdzio tai lb keista kodel dar nieks neapsimaine ?
2005-12-22
KingJames Gruodzio 15 d.
2005-12-22
-1
o kada galima jau bus keistis zaidejais ?
2005-12-22
LB33 leidziu pasitaisyti - Menesio naujiena ;) nu neblogai neblogai daugiau pasitiketu ir px ;) zek gal taikliausias metikas baudu bus ';)
2005-12-22
+2
bloom, Saras ne atakuojantis, bet dabar tokioj pozicijoj zaidzia...:) cia juk NBA...:)
2005-12-22
Dienos naujiena - Macas lose!
2005-12-22
Saras - ne atakuojantis, reik baigt tas nesamones su Artestu, ar palikt, ar iskeist, bet aiskiai reikia dar vieno zaidejo