Toliau be suklupimų NCAA pirmenybėse žygiuoja Martyno Pociaus „Duke Blue Devils“, 70:57 įveikę „St. John's Red Storm“ ir iškovoję 11 pergalę iš eilės. Tai buvo paskutiniosios Mike'o Krzyzewskio auklėtinių rungtynės prieš Kalėdas.

15 minučių rungtyniavęs M.Pocius pelnė 4 taškus (1/1 dvitaškio, 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po du kartus suklydo ir prasižengė.

„St. John's Red Storm“ atstovaujantis Tomas Jasiulionis per 4 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio), atkovojo ir perėmė po kamuolį.

Penktą pergalę per devynerias rungtynes iškovojo Laimono Kisieliaus „William & Mary Tribe“, 83:73 įveikę „North Carolina Greensboro Spartans“. Lietuvis dvikovą pradėjo starto penkete ir per 29 minutes pelnė 12 taškų (5/10 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, keturis kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Pergalę po atkaklios kovos šventė „Virginia Military Keydets“, 80:78 įveikę Towson Tigers“. Nugalėtojams atstovaujantis Tadas Mankevičius rungtynes pradėjo starto penkete ir per 24 minutes pelnė 12 taškų (4/4 dvitaškių, 4/5 baudų), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir penkis kartus pažeidė taisykles.

Vova Severovas buvo antras pagal rezultatyvumą komandoje, tačiau tai neišgelbėjo jo „Oakland Golden Grizzlies“ nuo pralaimėjimo „Wisconsin-Milwaukee Pantherns“ – 60:83. Lietuvis rungtynes pradėjo starto penkete ir per 22 minutes pelnė 10 taškų (3/4 dvitaškių, 4/6 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo ir kartą prasižengė.

Tomo Janušausko „Austin Peay Governors“ 74:71 įveikė „Evansville Aces“ ir iškovojo šeštą pergalę. Lietuvis per 3 minutes taškų nepelnė, tačiau atkovojo 3 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė.

Penktąkart per 10 rungtynių laimėjo „Rice Owls“, 81:65 įveikę „Texas Southern Tigers“. Nugalėtojams atstovaujantis Paulius Packevičius pradėjo dvikovą starto penkete, tačiau per 10 minučių taškų nepelnė, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir 3 kartus prasižengė.