Paskutines šių metų Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynes sėkmingai baigė pirmenybių favoritės – „Lietuvos telekomo“ ir „Laisvės“ ekipos. Paskutinis šių metų lygos mačas tarp „Arvi“ ir „LKKA-Kauno“ krepšininkių bus žaidžiamas rytoj.

Vilniaus „Lintel 118“ – Vilniaus „Lietuvos telekomas“ 73:94 (15:21, 15:23, 10:24, 24:26).

Be lyderių žaidusios čempionato lyderės nugalėjo savo dublerių ekipą ir pasiekė dešimtąją pergalę. Visus ketvirčius laimėjusios „Lietuvos telekomo“ krepšininkės „Lintel 118" komandą privertė suklysti net 28 kartus.

„Lintel 118": Aurimė Rinkevičiūtė 15 taškų, Gintarė Petronytė 15 (10 atk. kam.), Laima Rickevičiūtė 12.

„Lietuvos telekomui": Sandra Valužytė 23 (7 per. kam.), Eglė Šulčiūtė 18 (8 atk. kam.), Rima Valentienė 18, Aušra Bimbaitė 11 (9 atk. kam.).

Klaipėdos „Lemminkainen“ – Kauno „Laisvė“ 71:86 (12:26, 23:20, 20:16, 16:24).

Jau per pirmąsias dešimt minučių kaunietės įgijo solidų pranašumą, o visas dešimt rungtynių pralaimėjusios čempionato autsaiderės nepajėgė pavyti varžovių.

Nors per antrąjį ir trečiąjį kėlinukus uostamiesčio ekipa sumažino skirtumą iki 7 taškų, paskutinį kėlinį sėkmingiau sužaidė „Laisvė“ ir pasiekė įtikinamą septintąją pergalę.

„Lemminkainen“: Vilma Jurgaitytė 16, Diana Anužienė 13, Kristina Ūsaitė 11 (8 atk. kam.), Giedrė Žymantaitė 10 (7 atk. kam.).

„Laisvė“: Jovita Jutelytė 16, Diliara Velišajeva 15, Asta Daujadienė 13, Jolanta Marmienė 12 (11 atk. kam.), Ingrida Jonkutė 12.