Dviejų „lietuviškų“ klubų dvikovoje triumfavo Žydrūnas Ilgauskos ir jo Klivlendo „Cavaliers“ (15 pergalių – 9 pralaimėjimai), išvykoje 108:100 (31:26, 26:27, 14:26, 37:21) įveikę Čikagos „Bulls“ (12-13) su Dariumi Songaila.

Ketvirtajame kėlinyje „Bulls“ pirmavo 81:74, tačiau netrukus Ž.Ilgauskas pataikė dvitaškį ir sušvelnino rezultatą (81:80), o tada Damonas Jonesas pataikė tris tritaškius iš eilės, kurie užbaigė „Cavs“ spurtą 15:0. Po šios atkarpos ekipas skyrė 8 taškai – 89:81 Klivlendo komandos naudai.

„Jis pataikė svarbius metimus, – apie D.Jonesą kalbėjo L.Jamesas. – Džiaugiuosi, kad jis dabar mūsų pusėje“.

36 minutes ant parketo praleidęs Ž.Ilgauskas pelnė 25 taškus (8/13 dvitaškių, 11/11 baudų), atkovojo 11 kamuolių, blokavo ir perėmė po kamuolį, triskart suklydo ir 5 kartus pažeidė taisykles.

D.Songaila rungtynes pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio ir per 25 minutes pelnė 14 taškų (7/11 dvitaškių), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 37, Žydrūnas Ilgauskas 25, Damonas Jonesas 15.

„Bulls“: Benas Gordonas 22, Andresas Nocioni 21 (10 atk. kam.), Luolas Dengas 16, Darius Songaila 14, Chrisas Duhonas 10 (8 rez. perd.).

•

Kitose ketvirtadienio nakties NBA rungtynėse Dalaso „Mavericks“ (19-7) išvykoje 105:95 (33:23, 21:26, 19:23, 32:23) palaužė traumų išretintą Sakramento „Kings“ (10-16).

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 37 (10 atk. kam.), Jasonas Terry 19, Devinas Harrisas 15, Joshas Howardas 14 (13 atk. kam.), Adrianas Griffinas 12.

„Kings“: Mike'as Bibby 22, Shareefas Abdur-Rahimas 13, Corlissas Williamsonas 12, Bradas Milleris, Kevinas Martinas ir Ronnie Pric'eas po 11.

Ilgauskas paware gerai - 11/11 baudu :) .... nu ir Songaila neblogai ....