Aurimas Kieža atliko pirmąjį šio sezono „dvigubą dublį“, o jo „Hofstra Pride“ iškovojo septintą pergalę per devynerias NCAA rungtynes, 73:57 įveikę „St. Francis Terriers“.

33 minutes žaidęs A.Kieža pelnė 13 taškų (5/7 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 12 kamuolių, blokavo du metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir triskart prasižengė.

Kiti du Hoftsros universitetui atstovaujantys lietuviai nepasižymėjo. Žygis Šeštokas aikštėje praleido 12 minučių, o Arminas Urbutis – 2 minutes.

Sėkmingas Valdo Vosyliaus pasirodymas neišgelbėjo jo „Old Dominion Monarchs“ nuo triuškinamos nesėkmės. Lietuvio ekipa 57:85 buvo priversta pripažinti „UAB Blazers“ pranašumą.

Puolėjas iš Lietuvos per 22 minutes pelnė 18 taškų (3/5 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 3/5 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, dukart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Nesustabdomai NCAA pirmenybėse žengia „Texas A&M Aggies“, 72:67 įveikę „Auburn Tigers“ ir iškovoję aštuntą pergalę iš tiek pat galimų. Nugalėtojams atstovaujantis pasaulio čempionas Antanas Kavaliauskas per 13 minučių pelnė 2 taškus (0/1 dvitaškio, 2/2 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po kamuolį, triskart suklydo ir 4 karts prasižengė.

"Nesustabdomai NCAA pirmenybėse žengia „Texas A&M Aggies“, 72:67 įveikę „Auburn Tigers“ ir iškovoję aštuntą pergalę iš tiek pat galimų." - Zhverys...ka daugiau ir bepridursi;) manau ish 279 vietos bendroe iskaitoje jau pakilo i 197 aja;) Nera ten ko stabdyti...loshia su grybais grybu konferencijije ir tiek;)