Hofstros universiteto naujokas Žygis Šeštokas išrinktas geriausiu CAA konferencijos savaitės (gruodžio 12-18 d.) naujoku. NCAA pirmenybėse debiutuojantis lietuvis tokį prizą laimėjo pirmąkart karjeroje.

Per dvejas rungtynes 196 cm ūgio gynėjas vidutiniškai pelnydavo 8 taškus, krepšį atakuodamas 55,6 proc. taiklumu. Vilniečio ekipa laimėjo abejas žaistas rungtynes.

Per šias dvikovas Ž.Šeštokas aikštėje praleido 41 minutę, tuo tarpu per pirmas šešias dvikovas ant parketo jis iš viso išbuvo 36 minutes.

Devyniolikmetis išgarsėjo 2005 metų sausį, kai per vidurinių mokyklų čempionato rungtynes pelnė 76 taškus ir pagerino North Carolina mokyklos rezultatyvumo rekordą.

Kartu su Ž.Šeštoku Hofstros universiteto krepšinio komandoje taip pat rungtyniauja dar du lietuviai – ketvirtakursis marijampolietis Aurimas Kieža bei pirmakursis kaunietis Arminas Urbutis.

Shiaip tai Sheshtokas yra antras o ne pirmas North Carolina valstijos viduriniu mokyklu pirmenybese...pirmas yra Troy'us Mathis pelnes 80 tashku 2003 metasi...
O Sheshtokas tose rungtynese pasirode ishties ispudingai - 14 taikliu tritashkiu ish 21, 13 ish 17 dvitashkiu;)))
2005-12-23
-1
to ZULU666: o todel, kad ncaa naujokui pelnyti widutiniskai po 8 taskus per rungtynes ir ganetinai geras rezultatas. o be to cia tik tam tikroj konferencijoje ir dar tik sawaites... nieko cia nereiskia tokie apdowanojimai..