Penktadienį NBA arenose vyko net 14 rungtynių, o per vienas jų fantastiškai pasirodė Allenas Iversonas. Filadelfijos klubo lyderis pelnė 53 taškus, tačiau tai „76ers“ komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo. Ne itin sėkmingai rungtynės susiklostė ir „lietuviškoms“ ekipoms.

Šiandien NBA čempionate yra poilsio diena, o pirmąją Kalėdų dieną bus žaidžiamos dvejos rungtynės.

•

Klivlendo „Cavaliers“ (16 pergalių ir 9 pralaimėjimai) – Indianos „Pacers“ (15-9) 94:89 (29:15, 23:25, 24:21, 18:28).

„Tai buvo vienos sunkiausių rungtynių šiais metais, – po pergalės prisipažino „Cavs“ lyderis LeBronas Jamesas. – „Pacers“ yra gera komanda, nepaisant to, kad žaidžia be Rono Artesto“.

Pirmajį ketvirtį solidžiu skirtumu laimėje Klivlendo krepšininkai įgijo solidų pranašumą ir jį išlaikė iki ketvirtojo kėlinuko pradžios. Po Jamaalo Tinsley tolimo metimo skirtumas sumažėjo iki 2 (82:84), o iki mačo pabaigos likus 2 minutėms 16 sekundžių Jermaine'as O'Nealas dvitaškiu išlygino rezultatą (84:84).

Vis dėlto sėkmingiau susitikimo pabaigą sužaidę aikštelės šeimininkai laimėjo rungtynes ir pasiekė 5 pergalę iš eilės.

Vienas prasčiausių rungtynių šį sezoną sužaidė Šarūnas Jasikevičius. Lietuvis aikštelėje praleido 25 minutes ir pelnė vos 1 tašką (0/3 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 1/2 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Žydrūnas Ilgauskas nugalėtojams per 23 minutes pelnė 15 taškų (6/11 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, tačiau suklydo ir prasižengė po 5 sykius.

Martynas Andriuškevičius rungtynėms registruotas nebuvo.

„Cavaliers“: Drew Goodenas 21 (12 atk. kam.), Larry Hughesas 18, Donyellas Marshalas 17, Žydrūnas Ilgauskas 15, LeBronas Jamesas 14.

„Pacers“: Jermaine'as O'Nealas 34 (11 atk. kam.), Jamaalas Tinsley 15, Fredas Jonesas 15.

•

Memfio „Grizzlies“ (16-9) – Čikagos „Bulls (12-14) 95:77 (28:23, 17:13, 26:23, 24:18).

Trečiąją nesėkmę iš eilės patyrė „buliai“, išvykoje nesugebėję pasipriešinti „Grizzlies“ komandai. Per pirmąsias šešias antrojo kėlinuko minutes Čikagos ekipai nesisekė pelnyti taškų, tačiau „Grizzlies“ ekipa tuo pernelyg nepasinaudojo. Vis dėlto sunkiai taškus rinkusi „Bulls“ komanda leido varžovams atitrūkti ir švęsti pergalę.

Sėkmingai šiame mače pasirodė Darius Songaila. Jis pralaimėjusiems per 21 minutę pelnė 11 taškų (5/10 dvitaškių, 1/1 baudų) ir buvo antras pagal rezultatyvumą komandoje. Lietuvis taip pat atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 2 sykius prasižengė.

„Grizzlies“: Mike'as Milleris 27 (10 atk. kam.), Pau Gasolis 19 (10 atk. kam.), Shane Battieras 13, Lorenzenas Wrightas 10 (9 atk. kam.).

„Bulls“: Andresas Nocioni 14, Darius Songaila 11.

•

Denverio „Nuggets“ (13-14) – Hiustono „Rockets“ (10-15) 108:86 (22:15, 30:22, 27:18, 29:31).

Tryliktąją pergalę iškovoję Denverio krepšininkai į priekį išsiveržė nuo pirmųjų mačo minučių. Visas 48 minutes kontroliavę iniciatyvą „Nuggets“ pasiekė nesunkią pergalę.

Linas Kleiza nugalėtojams per 6 minutes pelnė 7 taškus (3/4 dvitaškių, 1/2 baudų), atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir blokavo 1 metimą.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 25, Andre Milleris 19 (9 atk. kam.), Earlas Watsonas 12, Marcusas Camby 12 (16 atk. kam.), DerMarras Johnsonas 10.

„Rockets“: Juwanas Howardas 18 (7 atk. kam.), Tracy McGrady 17 (7 atk. kam.), Stromile'as Swiftas 11, Davidas Wesley 10.

•

Milvokio „Bucks“ (15-9) – Naujojo Orleano - Oklahomos „Hornets“ (11-15) 101:94 (23:22, 21:23, 28:25, 29:24).

Arvydas Macijauskas aikštelėje nepasirodė.

„Bucks“: Michaelas Reddas 36, Andrew Bogutas 14 (9 atk. kam.), T.J.Fordas 12, Mo Williamsas 11.

„Hornets“: Davidas Westas 27 (18 atk. kam.), Chrisas Paulas 24 (8 rez. perd.).

Šarlotės „Bobcats“ – Los Andželo „Clippers“ 88:97
Orlando „Magic“ – Los Andželo „Lakers“ 88:104.

sharas jau svencia...
2005-12-24
As visada zinojau,kad Kleiza nepasisiks NBA.Zinojau ji kai jis dar vidurinej(JAV) lose.O sios rungtynes tikrai geros jam 6min 7taskai 1asistas 1blokas ir jokios klaidos ir prazangos,krc jo naudingumo kofas tikrai aukstas.