Vova Severovas sužaidė geriausias šio sezono rungtynes, o jo „Oakland Golden Grizzlies“ 90:74 įveikė „Spring Arbor College Cougars“ ir iškovojo 5 pergalę iš 10 galimų NCAA pirmenybėse.

Lietuvis dvikovą pradėjo starto penkete ir per 30 minučių pelnė 24 taškus (8/14 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 8/10 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko keturis rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė.

Lauryno Mikalausko „Virginia Cavaliers“ 98:59 sutriuškino „Loyola Greyhounds“ ir iškovojo ketvirtą pergalę per aštuonis susitikimus. Puolėjas iš Lietuvos dvikovą pradėjo starto penkete ir per 28 minutes pelnė 10 taškų (4/11 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir du kartus prasižengė.

Tris lietuvius turinti „American Eagles“ neatsilaikė prieš buvusį Šarūno Jasikevičiaus universitetą – 55:81 pergalę šventė „Maryland Terrapins“.

Arvydas Eitutavičius rungtynes pradėjo starto penkete ir per 17 minučių pelnė 6 taškus (2/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir kartą prasižengė.

Linas Lekavičius per 16 minučių įmetė 7 taškus (2/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir dukart prasižengė.

Pirmas rungtynes šį sezoną žaidęs Paulius Joneliūnas per 21 minutę pelnė 2 taškus (1/8 dvitaškių, 0/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius, blokavo metimą, po kartą prasižengė ir suklydo.