Antrą kartą per dvi dienas Klivlendo „Cavaliers“ (17 perg. – 9 pral.) įveikė Čikagos „Bulls“ (12-15) krepšininkus, o lietuvių dvikovoje vėl sėkmingiau žaidė Žydrūnas Ilgauskas. Praėjusią naktį Klivlende vykusioje dvikovoje „Cavaliers“ šventė pergalę 102:91 (27:21, 28:24, 22:21, 25:25).

Vėl „Cavaliers“ klubą pergalės link vedė jaunoji žvaigždė LeBronas Jamesas. Jis per paskutines 8 mačo minutes pelnė 12 taškų ir padėjo Klivlendo klubui švęsti šeštąją pergalę iš eilės.

Antroje mačo pusėje „Cavaliers“ nė karto neatsilikinėjo. Nors trečiojo kėlinio viduryje Kirkas Hinrichas tritaškiu sumažino skirtumą iki minimumo (62:63), į tai šeimininkai atsakė spurtu 14:4. Per likusį laiką „Cavaliers“ išlaikė pranašumą ir šventė pergalę.

Aikštėje 29 minutes praleidęs Ž.Ilgauskas prie pergalės prisidėjo 10 taškų (5/11 dvitaškių). Be to, vidurio puolėjas atkovojo 14 kamuolių ir pasiekė šio sezono rekordą. Jis taip pat blokavo 3 metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo, perėmė kamuolį ir kartą prasižengė.

Tiek pat taškų (5/7 dvitaškių) pelnė ir „Bulls“ lietuvis Darius Songaila. Puolėjas per 21 minutę atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet 3 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 32 taškai, Drew Goodenas 20 (10 atk. kam.), Larry Hughesas 19, Ericas Snow 12, Žydrūnas Ilgauskas 10.

„Bulls“: Chrisas Duhonas, Andresas Nocioni ir Tysonas Chandleris po 15, Kirkas Hinrichas ir Mike'as Sweetney po 14, Darius Songaila 10.

•

Triuškinančią nesėkmę patyrė Indianos „Pacers“ (15-10) klubas. Antrą kartą iš eilės suklupusi Šarūno Jasikevičiaus ekipa šįsyk išvykoje 80:102 (20:26, 21:24, 20:30, 19:22) nusileido Dalaso „Mavericks“ (21-7) krepšininkams.

Visus reikalus Dalaso klubas sutvarkė dar iki lemiamo kėlinio. Per jį „Mavericks“ treneris leido atsipūsti savo lyderiui Dirkui Nowitzki, kuris pelnė 23 taškus, tačiau to pakako svariai pergalei pasiekti.

„Tai buvo pakankamai keistas vakaras, – pareiškė D.Nowitzki, kuris per trejas iki tol žaistas rungtynes vidutiniškai pelnydavo 32,2 taško. – Mūsų vidurio puolėjai puikiai kovojo dėl kamuolių, o mes atlikome keletą greitų atakų. Man neliko didelio darbo“.

Kovą dėl atšokusių kamuolių Indianos klubas pralaimėjo 30-49, o nė vienas „Pacers“ žaidėjas nesugriebė daugiau kaip 4 atšokusių kamuolių.

Nuo mačo pradžios pamažu atitolusi „Mavericks“ svečiams pirmauti neleido nė karto, o paskutiniajame kėlinyje šeimininkų persvara pasiekė rekordinę 29 taškų ribą.

Startiniame penkete rungtynes pradėjęs Š.Jasikevičius buvo blankus. Per 22 minutes gynėjas pelnė 6 taškus (3/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 23, Devinas Garrisas 20, Jerry Stackhouse'as 15, Jasonas Terry 13, Joshas Howardas 12 (10 atk. kam.).

„Pacers“: Jermaine'as O'Nealas 15, Jamaalas Tinsley ir Stephenas Jacksonas po 12, Austinas Croshere'as 11.

Golden State Warriors - Denver Nuggets 112-118