Septynių pralaimėjimų seriją Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate nutraukė Minesotos „Timberwolves“ (7-24) ekipa. Kevino Love'o vedami „vilkai“ išvykoje išplėšė pergalę 98:97 (17:28, 34:21, 19:24, 28:24) prieš Klivlendo „Cavaliers“ (8-22) krepšininkus.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui aikštės šeimininkai dar pirmavo dviženkliu skirtumu (91:81), tačiau tritaškį pataikė Love'as, du sykius iš toli iššovė Luke'as Ridnouras ir „Cavaliers“ pranašumas per pusantros minutės sumenko iki taško (91:90).

Per paskutines mačo minutes komandos keitėsi taikliais metimais, o pergalingą dvitaškį, likus žaisti 5,9 sekundės, svečiams pelnė Michaelis Beasley. Rungtynes dar bandė išgelbėti Antawnas Jamisonas, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė.

Per ketvirtą kėlinį 14 taškų pelnęs Love'as rungtynes baigė surinkęs solidų dvigubą dublį – 16 taškų ir 18 atkovotų kamuolių.

„Atlyginimą man turėtų mokėti tik už ketvirtą kėlinį, – po mačo šyptelėjo Love'as. – Iš tiesų šiandien buvau lėtas. Nežinau ar tai dėl švenčių, ar dėl maisto, kurį suvalgiau vakar.“

„Cavaliers“: Antawnas Jamisonas 24, Anthony Parkeris 21 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), J.J.Hicksonas 11.

„Timberwolves“: Michaelas Beasley 28, Luke'as Ridnouras 23, Kevinas Love'as 16 (18 atk. kam.), Jonny Flynnas 11.