Italijos krepšinio lygoje trečiadienį (12.28) buvo sužaisti devyni susitikimai, per kuriuos pergales pasiekė du „lietuviški“ klubai iš keturių.

Bolonijos „Climamio“ – Kapo d'Orlando „Upea" 83:70 (14:23, 20:14, 19:11, 30:22).

Devintąjį pralaimėjimą patyrusi „Upea“ ekipa nukrito į devintąją čempionato vietą. Nors svečiai rungtynes pradėjo sėkmingiau ir po pirmojo ketvirčio buvo įgiję 9 taškų pranašumą, netrukus „Climamio“ krepšininkai išlygino ir persvėrė rezultatą.

Pralaimėjusiems Virginijus Praškevičius per 38 minutes pelnė 15 taškų (4/7 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Climamio“: Erazemas Lorbekas 17, Nate'as Greenas 10.

„Upea“: Keithas Carteris 24, Virginijus Praškevičius 15, Kristapas Janičenokas 12.

Livorno „Basket“ – Sienos „Montepaschi“ 75:79 (15:15, 18:15, 20:17, 15:21, 7:11).

Devintąją pergalę po itin atkaklios kovos pasiekė „lietuviška“ ekipa. Po trijų kėlinukų aikštelės šeimininkai buvo įgiję 6 taškų pranašumą, tačiau per ketvirtąjį kėlinuką Sienos krepšininkai išlygino rezultatą, o po R.Kaukėno dvitaškio „Montepaschi“ pirmavo 68:66. Vis dėlto per paskutines ketvirčio sekundes aikštelės šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą ir ekipos žaidė pratęsimą.

Jo pabaigoje vėl sėkmingai sužaidė R.Kaukėnas. Jis pataikė dvi baudas ir padidino skirtumą iki 4 taškų (79:75), tai nepalikdamas galimybės Livorno komandai kovoti dėl pergalės.

Rimantas Kaukėnas nugalėtojams per 41 minutę surinko 16 taškų (2/6 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 9/10 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 3 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Mindaugas Žukauskas Sienos ekipai per 21 minutę pelnė 9 taškus (0/3 dvitaškių, 3/4 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau aikštelę buvo priverstas palikti dėl 5 pražangų limito.

„Basket“: Chevonas Troutmanas 16, Lucasas Reckeris 11, Antonio Porta 11 (6 rez. perd.), Paulas McPhersonas 11.

„Montepaschi“: Rimantas Kaukėnas 16, Luigi Datome 16, Andrea Pecile 12, Shaunas Stonerookas 11 (14 atk. kam.).

Trevizo „Benetton“ – Varezės „Whirlpool“ 81:75 (19:13, 14:14, 26:17, 22:31).

Dešimtąją pergalę pirmenybėse pasiekė antrąją vietą užimanti „Benetton“ ekipa. Ji namie įveikė Varezės krepšininkus, kurie patyrė šeštąją nesėkmę.

Ramūnas Šiškauskas nugalėtojams per 34 minutes pelnė 15 taškų (6/9 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, tačiau 2 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Benetton“: Drew Nicholasas 19, Petaras Popovičius 16, Ramūnas Šiškauskas 15, Marcusas Goree 14.

„Whirlpool“: Marlonas Garnettas 20, Alessandro De Polas 13, Danielis Farabello 10.

Romos „Lottomatica“ – Kantu „Vertical Vision“ 79:73 (19:6, 15:13, 24:27, 21:27).

Aštuntąją nesėkmę patyrė keturioliktą vietą čempionate užimanti Kantu ekipa. Tuo tarpu ant kulnų lyderiams lipanti „Lottomatica“ pelnė devintąją pergalę per 14 mačų.

Mindaugas Katelynas dėl traumos nerungtyniavo.

„Lottomatica“: Dejanas Bodiroga 15, Marko Tušekas 14, Alexas Righettis 14, Davidas Hawkinsas 11.

„Vertical Vision“: Rowanas Barrettas 21, Kebu Stewartas 19 (14 atk. kam.), Andrea Michelori 14.