Ketvirtą pergalę per 11 dvikovų NCAA pirmenybėse šventė Tomo Pranciliausko „Pepperdine Waves“, 87:72 nugalėję „Cal State Northridge Matadors“. Lietuvis per 12 minučių pataikė visus tris metus tritaškius ir pelnė 9 taškus. Jis taip pat dukart prasižengė ir kartą suklydo.

Šeštą kartą laimėjo „Southern Metodist Mustangs“, 76:55 sutriuškinę „Harvard Crimson“ ekipą. Nugalėtojams atstovaujantis „centras“ Donatas Račkauskas per 17 minučių įmetė 8 taškus (3/4 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 3 metimus ir 2 kartus prasižengė.

Skaudžią nesėkmę patyrė Alexo Zimnicko „Hartford Hawks“, 54:56 nusileidę „Monmouth Hawks“. Lietuvis per 20 minučių pelnė 6 taškus (3/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Penktą pergalę vienuoliktose rungtynėse iškovojo Vovos Severovo „Oakland Golden Grizzlies“, 64:61 įveikę „Toledo Rockets“. Lietuvis per 25 minutes pelnė 3 taškus (1/3 dvitaškių, 1/1 baudų), atkovojo 6 kamuolius ir 2 kartus prasižengė.

Penktą pergalę iškovojo „Virginia Cavaliers“, 77:66 įveikę „Maryland-Baltimore County Retreivers“. Nugalėtojams atstovaujantis Laurynas Mikalauskas rungtynes pradėjo starto penkete ir per 17 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, blokavo metimą ir kartą prasižengė.

Septintą kartą per 11 dvikovų laimėjo „St.John's Red Strom“, 51:49 įveikę „Massachussetts Minutemen“. Nugalėtojams atstovaujantis Tomas Jasiulionis per 4 minutes nepasižymėjo.