Arvydas Eitutavičius sužaidė geriausias rungtynes šio sezono NCAA pirmenybėse, tačiau jo „American Eagles“ turėjo pripažinti „Vermont Catamounts“ pranašumą – 62:72. Tai buvo aštuntoji „Eagles“ nesėkmė per 11 rungtynių.

Vermonto universiteto pergalę lėmė spurtas 20:0 pirmojo kėlinio viduryje. Per pirmąsias 20 minučių mesdami net 77 proc. taiklumu, jie susikrovė 22 taškų persvarą (38:16).

A.Eitutavičius susitikimą pradėjo starto penkete ir per 32 minutes pelnė 20 taškų (3/5 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 5/7 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė.

Kitas American universiteto lietuvis Paulius Joneliūnas taip pat dvikovą pradėjo starto penkete ir per 19 minučių pelnė 4 taškus (2/5 dvitaškių), atkovojo kamuolį, blokavo metimą, kartą suklydo ir dukart pažeidė taisykles.

Linas Lekavičius aikštėje praleido vos 3 minutes ir, pataikęs vienintelį mestą dvitaškį, pelnė 2 taškus. Įžaidėjas taip pat kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Penktą pralaimėjimą aštuntose rungtynėse patyrė Pauliaus Morkeliūno „Long Island Blackbirds“, 59:63 nusileidę „Riders Broncs“. Lietuvis dvikovą pradėjo starto penkete ir per 35 minutes pelnė 9 taškus (4/13 dvitaškių, 1/4 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kamuolius perėmė, 5 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Varžovų pranašumą turėjo pripažinti ir „Virginia Military Keydets“, 79:87 nusielidę „Loyola Greyhounds“. Pralaimėtojų gretose Tadas Mankevičius dvikovą pradėjo starto penkete ir per 17 minučių pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškių), perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą ir 2 kartus suklydo.

Aštuntą kartą pralaimėjo Freddy Petkaus „Maine Black Bears“, 75:90 nusileidę buvusiam Mindaugo Katelyno universitetui – „Chattanooga Mocs“. F.Petkus per 23 minutes pelnė 5 taškus (1/3 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 1 kamuolį perėmė bei 2 kartus prasižengė.