Vokietijos pirmoje Bundeslygoje pergalingai 2005-uosius metus užbaigė Šarūno Sakalausko treniruojama Brėmerhafeno „Eisbaren“ ekipa. Ji savo aikštelėje 80:79 (24:21, 15:12, 25:21, 16:25) palaužė Kelno „Rhein Energie“ krepšininkus.

Po trijų kėlinių „Eisbaren“ turėjo solidžią 10 taškų persvarą ir nors Kelno krepšininkai ją sugebėjo sumažinti iki minimumo, tačiau pergalės išplėšti nebepajėgė.

Evaldas Jocys nugalėtojams per 38 minutes pelnė 10 taškų (2/5  dvitaškių, 1/1 tritaškio, 3/4 baudų), atkovojo 8 ir perėmė vieną kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną varžovo metimą, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Dainius Miliūnas per 20 minučių surinko 5 taškus (2/2 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, tačiau 3 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

„Eisbaren“ su 10 pergalių ir 4 pralaimėjimais ir toliau žengia antroje turnyrinės lentelės vietoje, o Kelno krepšininkai su 8 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais – šeštoje.