Ketvirto kurso studentas Aurimas Kieža atvedė savo „Hofstra Pride“ ekipą į pergalę dešimtosiose NCAA čempionato rungtynėse. Jo klubas 71:70 palaužė „La Salle Explorers“ ir iškovojo aštuntą pergalę.

Dvikovos pabaigoje Hofstros universitetas atsilikinėjo 69:61, tačiau A.Kieža pataikė tritaškį, pridėjo dvitaškį, perėmė kamuolį ir jo ekipa išlygino rezultatą. Likus žaisti minutę Antoine'as Agudio pataikė pergalingą metimą.

38 minutes rungtyniavęs A.Kieža pelnė 9 taškus (3/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 ir atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Kitos Hoftsros universiteto lietuvis Žygis Šeštokas dvikovą taip pat pradėjo starto penkete ir per 6 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio), atkovojo ir perėmė po kamuolį.

Arminas Urbutis nerungtyniavo.

Rezultatyvus Vovos Severovo žaidimas nepadėjo „Oakland Golden Grizzlies“ įveikti buvusios Lino Kleizos komandos „ Missouri Tigers“ – 58:74. Lietuvis per 32 minutes pelnė 15 taškų (6/14 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius (visus puolime), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, vieną kamuolį perėmė, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Šeštą nesėkmę per 9 rungtynes patyrė „Long Island Blackbirds“, 69:86 nusileidę „Longwood Lancers“. Pralaimėtojų ekipoje Paulius Morkeliūnas per 19 minučių pelnė 11 taškų (3/9 dvitaškių, 0/1 tritškio, 5/6 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Ketvirtąkart per 12 susitikimų laimėjo Freddy Petkaus „Maine Black Bears“, 72:64 įveikę „Mercer Bears“. Lietuvis per 15 minučių pelnė 3 taškus (1/4 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, blokavo metimą ir dukart prasižengė.

Vienos stipriausių NCAA komandų jėgą pajuto „Charleston Southern Buccaneers“, 47:87 nusileidę „Wake Forest Demon Deacons“. Pralaimėtojų ekipai atstovaujantis Giedrius Knyšas per 7 minutes pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškių), atkovojo 4 kamuolius ir kartą prasižengė.

Septintą kartą per 11 susitikimų laimėjo Donato Račkausko „Southern Methodist Mustangs“, 52:49 įveikė „TCU Horned Frogs“. Lietuvis dvikovą pradėjo starto penkete ir per 24 minutes pelnė 4 taškus (2/7 dvitaškių), atkovojo 6 kamuolius, blokavo ir perėmė po kamuolį, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Šeštą pergalę per 13 susitikimų iškovojo Donato Visockio „Southern Miss Golden Eagles“, 80:67 įveikę „Spring Hill Badgers“. Lietuvis per 13 minučių pelnė 2 taškus (0/1 dvitaškio, 2/6 baudų), kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Aštuntą pergalę per 12 susitkimų šventė „Old Dominion Monarchs“ su Valdu Vosyliumi, 58:55 įveikę „Virginia Tech Hookies“. Lietuvis per 8 minutes pelnė 1 tašką (0/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Vova Severovas a.k.a Marchela:) chia tik musu asmenines simpatijos, tai per daug ju gali nesureikshminti, bet kai matai ji gywai zhaidzhianti tai atrodo kad jis daug gali pasiekti:) Butautas nepaeme jo i rinktine;) nu bet chia jau kas butu jeigu butu.. Dbr swarbiausia kad wyras sunkiai dirbtu ir wiskas bus ok:) yeah..:)
2006-01-01
Kas toks per zaidejas Marchela ? Jog jam net NBA prognozuojat? Ir kaip tai susije su Butautu?