Dvyliktą pergalę iš tiek pat galimų NCAA čempionate iškovojo „Duke Blue Devils“, 102:69 sutriuškinę „North Carolina Greensboro Spartans“. Dvikovą Šiaurės Karolinoje esančioje arenoje stebėjo daugiau nei 21 tūkst. žiūrovų.

Geriausias rungtynes per karjerą NCAA sužaidė Martynas Pocius. Vilnietis rungtyniavo lygiai pusę rungtynių – 20 minučių ir pelnė 10 taškų. Abu rodikliai yra geriausi per gynėjo karjerą NCAA. M.Pocius pataikė 3 tritaškius iš 5, 1 baudą iš 2 ir prametė vienintelį dvitaškį. Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, padarė klaidą ir dukart prasižengė.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo absolventas J.J.Reddickas, surinkęs 35 taškus (6/11 tritaškių). Tai buvo trečias kartas per paskutines ketverias, kai J.J.Reddickas pelnė bent 30 taškų.

Toliau be pralaimėjimų žygiuoja ir Antano Kavaliausko „Texas A&M Aggies“, 73:61 įveikę „Northwestern State Demons“ ir iškovoję dešimtą pergalę iš eilės. Pasaulio jaunimo čempionas per 6 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir 2 kartus prasižengė.

Dviejų „lietuviškų“ klubų dvikovoje triumfavo Laurynas Mikalauskas ir jo „Virginia Cavaliers“, 71:62 įveikė Alexo Zimnicko „Hartford Hawks“.

L.Mikalauskas rungtynes pradėjo starto penkete ir per 30 minučių pelnė 8 taškus (4/5 dvitaškių), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, 4 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

A.Zimnickas per 12 minučių pelnė 5 taškus (2/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/3 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius ir kartą prasižengė.

Tado Mankevičiaus „Virginia Military Keydets“ 68:99 neatsilaikė prieš buvusią Šarūno Jasikevičiaus komandą – „Maryland Terrapins“. „Centras“ iš Lietuvos dvikovą pradėjo starto penkete ir per 28 minutes pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškių, 0/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 3 metimus ir 4 kartus prasižengė.

Pralaimėjimą vienu taškų patyrė Vytauto Tatarūno „Tulane Green Wave“, 49:50 nusileidę „New Orleans Privateers“. Kaunietis per 7 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio), atkovojo 2 kamuolius ir 2 kartus prasižengė.

Šeštąkart per 11 rungtynių pralaimėjo Laimono Kisieliaus „William & Mary Tribe“, 50:52 nusileidę „Richmond Spiders“. Lietuvis per 9 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškio, 0/2 baudų).