Pergalingai 2006-uosius metus pradėjo Šarūno Sakalausko treniruojami Brėmerhafeno „Eisbaren“ krepšininkai. Jie pirmąją naujųjų metų dieną savo aikštelėje 83:82 (17:15, 16:21, 18:25, 32:21) palaužė Polheimo „46ers“ ekipą.

Po trijų kėlinių solidžią 10 taškų persvarą dar turėjo Polheimo krepšininkai (61:51), tačiau sėkmingai sužaistas ketvirtasis ketvirtis leido „Eisbaren“ iškovoti dar vieną pergalę.

Evaldas Jocys nugalėtojams per 24 minutes pelnė 3 taškus (1/3 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Dainius Miliūnas per 20 minučių surinko 8 taškus (3/3 dvitaškių, 2/3 baudų), po krepšiu sugriebė vieną atšokusį kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems Vytas Danielius per 12 minučių surinko 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, tačiau kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Eisbaren“: Nickas Jacobsonas ir Judsonas Wallace’as (9 atk. kam.) po 19 taškų, Darrenas Fennas 16, Brianas Jonesas 12.

„46ers“: Barry Elderas (10 atk. kam.) 22 taškai, Adamas Chubbas 16, Louisas Campbellas 12 (6 rez. perd.), Antonas Gavelas 10.

„Eisbaren“ su 11 pergalių ir 4 pralaimėjimais turnyrinėje lentelėje žengia antroje vietoje, o Polheimo klubas iškovojęs 6 pergales iš 16 galimų – vienuoliktoje.