Šeštą kartą per savo karjerą NBA „trigubą dublį“ pasiekęs LeBronas Jamesas atvedė Klivlendo „Cavaliers“ (19 pergalių – 10 pralaimėjimų) į pergalę prieš Milvokio „Bucks“ (17-12) – 91:84 (19:25, 23:21, 20:21, 29:17).

„Cavs“ pergalę lėmė spurtas 16:0 ketvirtajame kėlinyje. Po jo svečiai susikrovė 11 taškų pranašumą (78:67) ir jo nebeiššvaistė iki pat rungtynių pabaigos. Per lemiamą ketvirtį L.Jamesas pelnė 17 taškų, o Žydrūnas Ilgauskas įmetė 6 taškus.

Iš viso rungtyniavęs 46 minutes, L.Jamesas pelnė 32 taškus (10/21 dvitaškio, 2/8 tritaškių, 6/7 baudų), atkovojo 11 ir perėmė 5 kamuolius bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Ž.Ilgauskas per 38 minutes pelnė 14 taškų (7/17 dvitaškių, 0/1 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Martynas Andriuškevičius buvo registruotas rungtynėms, tačiau nežaidė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 32 taškai (11 atk. kam., 11 rez. perd.), Drew Goodenas 18, Donyellas Marshallas 17, Žydrūnas Ilgauskas 14.

„Bucks“: Michaelas Reddas 28, Bobby Simmonsas 18, Andrew Bogutas 14 (13 atk. kam.), Jamaalas Magloire'as 13 (12 atk. kam.), Mo Williamsas 11.

Atsarginiai „Bucks“ krepšininkai nepelnė nė taško.

•

Nepaisant sėkmingo Dariaus Songailos žaidimo, aštuntą pralaimėjimą iš eilės patyrė Čikagos „Bulls“ (12-19) ekipa, namie 97:101 (24:24, 16:27, 28:26, 29:24) nusileidusi Sietlo „SuperSonics“ (14-17) klubui, kurio gretose debiutavo naujasis treneris Bobas Hillas.

29 minutes rungtyniavęs D.Songaila pelnė 20 taškų (5/11 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 7/8 baudų) ir pasiekė asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą. Marijampolietis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Sonics“: Rashardas Lewisas 21, Ray Allenas 20, Luke'as Ridnouras 15, Vladimiras Radmanovičius ir Ronaldas Murray po 14.

„Bulls“: Benas Gordonas 21, Darius Songaila 20, Kirkas Hinrichas 16, Othellas Harringtonas 12.

•

Dviejų „lietuviškų“ klubų dvikovoje pergalę šventė Lino Kleizos Denverio „Nuggets“ (16-17), namie 106:86 (34:25, 24:23, 21:18, 27:20) įveikęs Indianos „Pacers“ (16-13) su Šarūnu Jasikevičiumi.

Š.Jasikevičius per 26 minutes pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškių, 1/5 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

L.Kleiza aikštėje praleido 4 minutes ir surinko 3 taškus (1/3 dvitaškių, 1/1 baudos), atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė.

„Nuggets“: Earlas Boykinsas ir Carmelo Anthony po 23, Kenyonas Martinas 16, Gregas Buckneris ir Andre Milleris (10 rez. perd.) po 11.

„Pacers“: Stephenas Jacksonas 21, Danny Grangeris ir Fredas Jonesas po 12, Anthony Johnsonas 11.

•

Dar vieną sensacingą pergalę iškovojo Naujojo Orleano/Oklahomos „Hornets“ (14-17) krepšininkai, namie 107:92 (32:32, 32:13, 19:23, 24:24) nepalikę vilčių Majamio „Heat“ (19-14) ekipai.

„Hornets“ šį sezoną savo aikštėje jau yra parklupdę ir stipriausią Vakarų konferencijos komandą – San Antonijaus „Spurs“. Majamio ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo net Dwyane'o Wade'o „trigubas dublis“ – 19 taškų, 10 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų.

Arvydas Macijauskas aikštėje praleido 16 sekundžių, tačiau pasižymėti nespėjo.

„Hornets“: Desmondas Masonas 24, Davidas Westas 20, Chrisas Paulas 15 (9 rez. perd.), Kirkas Snyderis 13, Rasualas Butleris ir Speedy Claxtonas po 12.

„Heat“: Dwyane'as Wade'as (10 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Shaquille'as O'Nealas po 19, Jasonas Williamsas 15.

Kiti rezultatai:

Toronto Raptors - Orlando Magic 121-97
Boston Celtics - Charlotte Bobcats 109-106
Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks 91-78
San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers 106-75
Phoenix Suns - Philadelphia 76ers 105-85

Kleiza per 4 minutes tiek pat pelno kaip Jasikevicius per 26 minutes :)
2006-01-05
Songaila mldc tuoj pralenks gal ir Ilgauska :P~ ....... o wat is Macijausko tai jau tyciojasi pz..... as irgi susinervinciau krw krw..... Duchas tas treneris jei jis nepatenkintas tuo D.Mason ir J.R. tai ko jis neisleidzia ilgiau Maco i aikstele? Gal jis kokius stebuklus ten pradetu daryt =] ..... tai ne lopas krc....
2006-01-05
+1
respect bn :) pasitaiset greit :D
2006-01-05
Danuska: manau, kad tris kartus perbėgti nespėjo. Geriausiu atveju perbėgu su sykius.
2006-01-05
Tyciojasi is Maco kaip turi but,16 sekundziu,susinervinciau jo vietoj,o Songaila zveris
2006-01-05
+1
nu biski gaila maco,kd jam sitaip neleidzia zaist...bet uztat juokas ima is perspektyvaus centro andriuskewiciaus:DDD jam reikejo dar bent pora metu zalgiryje pazaist,o tas mat sugalwojo i nba nuwaziuot pazaist:Doj,net juokas ima is tokiu "perspektyviu" krepsininku:D
2006-01-05
gaila Maco per aikšte trys kartus perbėgo.
2006-01-05
cia scottas nori antirekorda nba padaryt, kas maziau sekundziu suzais per rungtynes?:D
2006-01-05
to macis
macis, kur tu esi? :D kaip tie tavo prognozuoti saro "beveik trigubi dubliai"?:D