Praėjusią naktį už Atlanto vyko dvejos NBA rungtynės. Nors Žydrūnas Ilgauskas pasirodė sėkmingiau už Šarūną Jasikevičių, pergalę iškovojo tik Indianos „Pacers“, tuo tarpu Klivlendo „Cavaliers“ buvo priversta pripažinti varžovų pranašumą. Klivlendo klube debiutavo antrasis lietuvis Martynas Andriuškevičius.

Savo aikštėje žaidę „Cavaliers“ (19 perg. – 11 pral.) neatsilaikė prieš Hiustono „Rockets“ (12-18) ir suklupo 9 taškų skirtumu – 81:90 (18:24, 17:25, 25:22, 21:19).

Likus pustrečios minutės iki mačo pabaigos Ž.Ilgauskas sumažino „Cavaliers“ atsilikimą iki 4 taškų (78:82). Tačiau netrukus Tracy McGrady atsakė taikliu metimu, o po dviejų Juwano Howardo dvitaškių „Rockets“ persvara pasiekė 10 taškų ribą. Tuomet „Cavaliers“ treneris į aikštę pirmą kartą šį sezoną išleido antrą lietuvį M.Andriuškevičių. Tačiau jis per 31 sekundę niekuo nepasižymėjo.

Klivlendo klubui šiose rungtynėse vėl teko verstis be traumuoto Larry Hugheso. Tačiau LeBrono Jameso pastangomis „Cavaliers“ sugebėjo panaikinti trečiajame kėlinyje turėtą 17 taškų deficitą.

Vienintelis šiose rungtynėse „dvigubą dublį“ atliko lietuvis Ž.Ilgauskas. Jis per 33 minutes pelnė 17 taškų (7/13 dvitaškių, 3/6 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, bet 3 sykius suklydo.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 32 taškai (9 atk. kam.), Žydrūnas Ilgauskas 17, Donyellas Marshallas 11.

„Rockets“: Tracy McGrady 34, Raferis Alstonas 18, Juwanas Howardas 16.

Kur kas sėkmingiau rungtynės susiklostė „Pacers“ (17-13) krepšininkams. Š.Jasikevičiaus klubas išvykoje 99:89 (34:14, 22:27, 17:23, 26:25) įveikė „Golden State Warriors“ (17-16).

Šį kartą rungtynes „Pacers“ pradėjo visiškai nauju startiniu penketu: Stephenas Jacksonas, Anthony Johnsonas, Austinas Croshere'as, Danny Grangeris bei Davidas Harrisonas. Tačiau tai pasiteisino – pirmąjį kėlinuką svečiai laimėjo 20 taškų skirtumu. Iš 34 taškų, surinktų per pirmąjį kėlinį, 12 įmetė S.Jacksonas, o lygos naujokas D.Grangeris sąskaitą papildė 7 taškais.

„Pacers“ vėl turėjo verstis be traumuotų Jermaine'o O'Nealo, Jamaalo Tinsley bei Scotto Pollardo.

Š.Jasikevičius rungtynes pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio. Per 25 minutes jis surinko 12 taškų (0/1 dvitaškio, 2/4 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Pacers“: Stephenas Jacksonas 27, Austinas Croshere'as 17, Danny Grangeris 13, Šarūnas Jasikevičius 12, Fredas Jonesas 11.

„Warriors“: Mike'as Dunleavy 19, Jasonas Richardsonas 17, Baronas Davisas ir Ike Diogu (12 atk. kam.) po 16.

P.S. basketnews o kodel neparaset, kad Rocketsai irgi turejo verstis be traumuotu zaideju tokiu kaip Yao Mingas arba Derekas Andersonas?
2006-01-06
DaZefX jo afigienos rungtynes pz :) ....... Jo James vs. T-Mac ten nice buvo tie T-Maco dvitaskiai...... poto Alstonas gerai paware.... o Marshallas tai jo suda male galima sakyti del jo pralose, nes pramete gal 7 troicus kokius =] is 10 ..... kaip nusizvengiau kai pamaciau Andriurskeviciu pzdc :D ...... Zjbs, kad rockets laimejo as uz juos:)
2006-01-06
nu kas ziurejo rungtynes rockets vs cavs taj ten is tikro reto grozio rungtynes buwo.king james vs t-mac.ilgauskas vs mutombo.nu labaj grazios rungtynes buwo o lebronas kajp sakoma tikru tikriausias diewas.tie jo tritaskaij...ax..plius dar ir sasyska sawo krejwas ir ilgas rankas parode!krc axujenas macas