Prieš išvykdami į Rusiją, paskutiniąsias savo rungtynes Druskininkuose sužaidė Surguto „Universitet“ komanda. Jų varžovais buvo Kauno „LKKA-Atleto“ krepšininkai.

Jauna studentų komanda garbingai priešinosi labiau patyrusiems varžovams iš Rusijos, kurių sudėtyje rungtyniauja tokie žaidėjai, kaip Nikita Morgunovas ir Nikola Lepojevičius. Pergalę 88:82 (19:26, 29:13, 19:16, 21:27) iškovojo Surguto komanda.

Pirmąjame kėlinyje aikštelėje buvo nesulaikomi „LKKA-Atleto“ snaiperiai. Šarūno Vingelio ir Dariaus Griciaus pastangomis, kurie kartu pelnė 22 taškus ir iš kurių 18 taškų buvo pelnyta tritaškiais, laimėjo šį kėlinį 26:19.

Antrajame ir trečiajame kėlinyje treneris Edas Nickus leido pailsėti savo komandos lyderiams, norėdamas išmėginti jaunuosius bei mažiau patyrusius krepšininkus. Tuo pasinaudoję svečiai iš Rusijos pabėgo į priekį ir prieš ketvirtąjį kėlinį jau pirmavo rezultatu 67:55.

Per ketvirtąjį kėlinuką vyko intriguojanti kova. Šiame kėlinyje D. Gricius taikliais tritaškiais metimais artino komandą prie atsiplėšusių varžovų, tačiau LKKA komandai nebeužteko laiko pavyti Surguto krepšininkų.

„LKKA-Atletas“: D.Gricius 25 (7 taiklūs tritaškiai), Š.Vingelis 21 (5 taiklūs tritaškiai), V.Sragauskis 14, Ž.Krupskis 6.

„Universitet“: V.Belovas 18, I.Smyginas 16, N.Lepojevičius 14, N.Morgunovas 7.

2011-01-26 15:34
Didesnis debilizmas negu NBA, geda LT krepsiniui padare
2011-01-26 13:27
to neziniukai
Keista, ir tuo paciu idomu koks yra LKL komandu lygis, jei Sakalai ir Kaunas pralaimejo nuo tos pacios Surguto komandos, o NKL komanda, kurios pagrindas studentai pralaimejo tik 6 taskais.