Aurimas Kieža buvo rezultatyviausias savo ekipoje, o jo „Hofstra Pride“ šventė devintą pergalę NCAA čempionate, 87:66 namie įveikdama „James Madison Dukes“.

Puolėjas per 34 minutes pelnė 24 taškus (4/7 dvitaškių, 4/4 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir kartą prasižengė.

Kiti Hofstros universiteto lietuviai rungtyniavo blankiau. Žygis Šeštokas per 15 minučių prametė vienintelį tritaškį ir taškų nepelnė, o Arminas Urbutis per 5 minutes pelnė 2 taškus, pataikydamas vieną dvitaškį iš dviejų.

Tuo tarpu Pauliaus Morkeliūno rezultatyvumas nepadėjo „Long Island Blackbirds“ ekipai palaužti varžovų. Lietuvio komanda 57:73 nusileido „Mount St. Mary Mountaineers“, o 16 taškų pelnęs P.Morkeliūnas buvo rezultatyviausias savo klube. Puolėjas pataikė 12 baudų iš 13 ir 2 dvitaškius iš 3, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Old Dominion Monarchs“ 85:71 nugalėjo Towsn Tigers“ ir iškovojo dešimtą pergalę iš 14 galimų, o nugalėtojams atstovaujantis Valdas Vosylius beveik atliko „dvigubą dublį“. Lietuvis pelnė 12 taškų (3/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

Septintą pralaimėjimą per 12 susitikimų patyrė Laimio Kisieliaus „William & Mary Tribe“, namie 46:57 nusileidę „Drexel Dragons“. L.Kisielius dvikovą pradėjo starto penkete ir per 34 minutes pelnė 11 taškų (4/12 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Dviejų „lietuviškų“ klubų dvikovoje triumfavo Giedrius Knyšas ir „Charleston Southern Buccaneers“ krepšininkai, išvykoje 76:73 įveikę Tado Mankevičiaus „Virginia Military Keydets“.

Nugalėtojams G.Knyšas per 9 minutes pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių, 0/1 baudos), atkovojo kamuolį ir blokavo metimą. T.Mankevičius susitikimą pradėjo starto penkete ir per 18 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio), blokavo 2 metimus, atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Aštuntą pergalę per 13 rungtynių iškovojo „Austin Peay Governors“, 95:82 įveikę „Jacksonville State Gamecocks“. Nugalėtojams atstovaujantis Tomas Janušauskas per 2 minutes pasižymėti nespėjo.

Eurobasket.com yra balsavimas kuri salis turetu gaut daugiau vietu Eurolygoj. balsuojam uz LT :)