Kiek netikėtą pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt NKL)   čempionate iškovojo Jonavos „Triobet“ (11-16) ekipa. Ji savų žiūrovų akivaizdoje 70:63 (10:12, 18:15, 19:22, 23:14) nugalėjo „Mažeikių“ (18-10) krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti apie 2 minutes „Triobet“ persvara siekė vos 2 taškus (56:54), bet aikštės šeimininkai pataikė labai sudėtingą tritaškį ir įgijo 5 taškų pranašumą – 59:54.

„Mažeikiai“ per likusį laiką prarado vien kamuolį po kito, o Jonavos ekipa taikliais baudų metimais įtvirtino pergalę.

„Triobet“: Audrius Vasiliauskas 17 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Henrikas Vorotnikovas 16,

„Mažeikiai“: Bryanas Harrisonas 16, Jasonas Warrenas 13, Modestas Šidlauskas 11.

2011-01-27 20:21
a
Tai apie ka as ir sneku?
2011-01-27 20:11
aKumpys sulose visai padoriai lyginant, kaip siandien zaide visa komanda. Neabejotinai blogiausios Mazeikiu rungtynes si sezona. Ne tiek Jonava cia gerai zaide, keik tragiskai Mazeikiai, matesi, norejosi kuo greiciau uzbaigti ta reg sezona.