Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Bostono „Celtics“ (34-10) krepšininkai. NBA vicečempionai išvykoje 88:78 (21:18, 20:19, 23:21, 24:20) pranoko Portlendo „Trail Blazers“ (25-21) ekipą.

Iki mačo pabaigos likus 4 minutėms svečiai turėjo saugią persvarą (78:63), tačiau šeimininkai neketino nuleisti rankų ir spurtavo 14:4 bei sugrąžino intrigą (82:77).

Tiksint paskutinei minutei Portlendo žaidėjai dar bandė dažnai prasižengti, bet Glenas Davisas ir Kevinas Garnettas taikliai sumetė baudas bei iškovojo pergalę.

Labai nedaug Garnettui trūko iki trigubo dublio. Puolėjas per 31 minutę pelnė 10 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Trail Blazers“: LaMarcus Aldridge'as 17 (16 atk. kam.), Andre Milleris 14 (7 rez. perd.), Wesley Matthewsas 12, Rudy Fernandezas 11, Dante Cunninghamas 9.

„Celtics“: Ray Allenas 18, Paulas Pierce'as 17, Rajonas Rondo 11 (6 kld.), Kevinas Garnettas 10 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Kendrickas Perkinsas 10 (9 atk. kam.).