Šeštadienį vykusiose rungtynėse tarp Atlantos „Hawks“ ir Niujorko „Knicks“ komandų netrūko aistrų. Nors mačą namie 111:102 (30:21, 30:22, 31:33, 20:26) laimėjo Atlantos krepšininkai, tačiau vienas iš jų buvo kažkuo nepatenkintas.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 47 sekundes „Hawks“ puolėjas Marvinas Williamsas pastūmė pro jį bėgantį varžovų puolėją Shawne'ą Williamsą. Po to abu žaidėjai susistumdė, o komandos draugai ir teisėjai puolė skirti mušeikas.

Abu krepšininkai buvo nubausti techninėmis pražangomis ir išvaryti iš aikštės. Tai buvo vos dešimtoji Marvino techninė pražanga per šešis jo sezonus NBA lygoje.

„Nežinau iš tikrųjų kas nutiko, – po rungtynių kalbėjo Shawne'as. – Tiesiog stengiausiausi apginti save. Bėgau per aikštelę, jis mane pastūmė, atsakiau tuo pačiu, o jis man trenkė į galvą. Aš jo neįžeidinėjau, tiesiog stengiausi apsiginti.“

„Hawks“ puolėjas Marvinas po mačo su žiniasklaida nebendravo. Tai buvo jo debiutinės rungtynės šiais metais, kadangi jis nuo gruodžio 29 d. nerungtyniavo dėl nugaros traumos.

Šiose rungtynėse Marvinas per 27 minutes pelnė 12 taškų, o Shawne'as per 43 minutes surinko taip pat 12 taškų.