Čikagos „Bulls“ krepšininkai išbrido iš nesėkmių ruožo. Praėjusią naktį Dariaus Songailos klubas išvykoje 105:91 (26:18, 25:33, 26:25, 28:15) įveikė Milvokio „Bucks“ ir nutraukė 8 iš eilės pralaimėtų rungtynių seriją.

„Kai esi pralaimėjęs 8 susitikimus iš eilės ir tuomet šventi pergalę, jautiesi labai patenkintas, – po mačo kalbėjo vienas „Bulls“ vedlių į pergalę Chrisas Duhonas. – Dabar reikia šį pakilimą panaudoti artėjančioms kovoms“.

Šį kartą varžovus Čikagos klubas palaužė komandiniu žaidimu. Nė vienas krepšininkas nepelnė bent 20 taškų, tačiau net septyni „Bulls“ žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių.

Vienas jų buvo lietuvis D.Songaila. Nuo atsarginių žaidėjų suolelio mačą pradėjęs puolėjas per 35 minutes surinko 13 taškų (6/11 dvitaškių, 1/2 baudų), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet 4 kartus prasižengė ir 3 sykius suklydo.

„Bucks“: Michaelas Reddas 25 taškai, Maurice'as Williamsas 15 (8 rez. perd.), Danas Gadzuričas 13, Andrew Bogutas 11.

„Bulls“: Kirkas Hinrichas 18, Andresas Nocioni 17, Chrisas Duhonas 16, Luolas Dengas, Othella Harringtonas (11 atk. kam.) ir Darius Songaila po 13, Benas Gordonas 10.

•

Ne taip sėkmingai rungtynės susiklostė Denverio „Nuggets“ krepšininkams. Jie namie po pratęsimo 112:114 (21:19, 31:33, 25:26, 23:22, 12:14) turėjo pripažinti Dalaso „Mavericks“ pranašumą.

Pergalę Dalaso klubui išplėšė Devinas Harrisas. Gynėjas pataikė dvitaškį iki pratęsimo pabaigos likus 2,2 sekundės. Taiklus metimas išvedė „Mavericks“ į priekį, o per likusį laiką rezultatyvios atakos „Nuggets“ nebesurengė.

Denverio klubui išsigelbėti pavyko ketvirtajame kėlinyje, kai aidint finalinei sirenai iš toli pataikęs Carmelo Anthony išplėšė pratęsimą. Visgi per pridėtinį mačo laiką „Nuggets“ taip nebesisekė.

Aikštėje 6 minutes praleidęs Linas Kleiza į savo sąskaitą įsirašė 2 taškus (2/2 baudų). Puolėjas kartą prasižengė ir daugiau nepasižymėjo.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 28, Andre Milleris 21 (11 rez. perd.), Earlas Boykinsas 19, Francisco Elsonas ir Eduardo Najera (10 atk. kam.) po 12.

„Mavericks“: Jasonas Terry ir Dirkas Nowitzki (10 atk. kam., 7 blk.) po 27, Joshas Howardas 18, Devinas Harrisas ir Keithas Van Hornas po 11.

Toronto Raptors - Houston Rockets 112-92

Stai kur Bulls zaidimas :) ..... pries gana stipria komanda laimejo, saunuoliai..... O del Maco tai tik sekmes jam linkiu..... !!!
2006-01-07
na va jau net neraso nieko apie maca rasydami nba rezultatus, nes kaip visada nieko naujo....macas sedi..... kaip l.ryte parasyta......metu atsarginis Arvydas Macijauskas
2006-01-07
gerai kad bulls laimejo, kiek ash maciau ju varzybu tai jie lb gerai zaide nesuprantu kaip jie tiek pralaimejo. ju zaidimas tox protingesnis ir i europietiska panasus