Vokietijos čempionate Diuseldorfo „Gloria Giants“ (3-17) ekipa su Laimonu Kisieliumi po atkaklios kovos patyrė eilinį pralaimėjimą. Ji savo žiūrovų akivaizdoje 66:68 (17:9, 17:23, 18:21, 14:15) turėjo pripažinti Frankfurto „Deutsche Bank Skyliners“ (15-5) krepšininkų pranašumą.

Kisielius per 33 žaidimo minutes pasižymėjo 4 taškais (1/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), 8 atkovotais ir 2 perimtais kamuoliai, 2 klaidomis,2 pražangomis ir 6 naudingumo balais.

Sunkią pergalę iškovojo Donato Zavacko Liudvisburgo „EnBW“ (10-10) komanda, kuri namuose 96:90 (26:21, 21:23, 21:20, 28:28) įveikė „BG Goettingen“ (10-9) žaidėjus.

Kauno „Žalgiriui“ priklausantis Siimmas Sanderis Vene sužaidė geriausias rungtynes Vokietijos pirmenybėse.

Estas per 22 minutes pelnė 17 taškų (1/1 dvitaškio, 5/5 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 sykį suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

Zavackas per 23 minutes surinko 6 taškus (6/6 baudų), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, po 3 kartus prasižengė ir suklydo bei surinko 5 naudingumo balus.

Vienuoliktąją pergalę pasiekė Oldenburgo „EWE Baskets“ (11-9) komanda, kuriai atstovauja Mindaugas Lukauskis. Lietuvio ekipa namuose 84:72 (21:22, 26:15, 23:21, 14:14) nugalėjo Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (12-7) dvyliktuką.

Legionierius iš Lietuvos per 23 minutes įmetė 9 taškus (1/2 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengė ir 3 kartus suklydo. Jo sąskaitoje – 12 naudingumo balų.