Arvydas Macijauskas sulaukė savo minutės. Traumą patyrus Naujojo Orleano/Oklahomos „Hornets“ gynėjui Chrisui Paului, dešimtąsias NBA rungtynes karjeroje žaidęs A.Macijauskas gerino asmeninius rekordus.

Visgi „Hornets“ (15 perg. – 18 pral.) išvykoje 93:101 (24:27, 29:30, 19:25, 21:19) turėjo pripažinti Atlantos „Hawks“ (9-22) persvarą.

A.Macijauskas aikštėje praleido 27 minutes (rekordas), per kurias pelnė 8 taškus (0/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 5/7 baudų) ir pasiekė asmeninį karjeros NBA rezultatyvumo rekordą. Be to, jis atkovojo 3 kamuolius (rekordas), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, bet kartą suklydo ir du sykius prasižengė.

„Hawks“: Alas Harringtonas 24 taškai, Joe Johnsonas 20, Tyronas Lue 15, Joshas Smithas 12, Marvinas Williamsas 11.

„Hornets“: Speedy Claxtonas 29, Davidas Westas 22, P.J.Brownas ir Arvydas Macijauskas po 8.

•

Antrąją pergalę iš eilės po 8 nesėkmių serijos iškovojo Čikagos „Bulls“ (14-19). Dariaus Songailos klubas namie 111:82 (30:23, 24:21, 30:15, 27:23) sutriuškino Memfio „Grizzlies“ (21-11) ekipą.

Beno Gordono ir Kirko Hinricho duetas šįsyk „Grizzlies“ gynybai buvo neįkandamas. Jie laužė varžovų gynybos užkardas, o įspūdingas „Bulls“ taiklumas nepaliko jokių vilčių varžovams.

Šiose rungtynėse „Bulls“ pataikė net 73 proc. tritaškių (11/15). Krepšį taip pat pasiekė 59 proc. dvitaškių (30/51). Toks taiklumas net neprilygo Memfio klubui (23 proc. taiklių tritaškių bei 43 proc. taiklių dvitaškių).

Šį kartą D.Songaila į pergalę įdėjo 8 taškus (3/9 dvitaškių, 2/2 baudų). Lietuvis per 22 minutes atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir du sykius prasižengė.

„Bulls“: Kirkas Hinrichas 26 (4/6 tritaškių), Benas Gordonas 21 (2/3 tritaškių), Andresas Nocioni 16, Othela Harringtonas 10.

„Grizzlies“: Antonio Burksas 18, Pau Gasolis 15, Hakimas Warrickas 11, Markas Milleris 10.

•

Aštuntą kartą per pastarąsias 10 rungtynių pergalę šventė Klivlendo „Cavaliers“ (20-11) klubas. Jis savo aikštėje 96:88 (16:23, 28:17, 20:25, 32:23) įveikė Milvokio „Bucks“ (17-14) krepšininkus.

Persilaužimas galėjo įvykti ketvirtojo kėlinio viduryje, kai „Bucks“ priartėjo iki 80:84. Tačiau tuomet svečiai prametė iš toli, o Žydrūnas Ilgauskas į tai atsakė dvitaškiu. Netrukus iš toli įmetė Donyellas Marshallas, o „Cavaliers“ atitrūko 89:80.

Šį kartą Ž.Ilgauskas per 26 minutes surinko 10 taškų (5/13 dvitaškių), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir 4 kartus prasižengė.

Martynas Andriuškevičius rungtynėms registruotas buvo, tačiau aikštėje nepasirodė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 35, Donyellas Marshallas ir Drew Goodenas (17 atk. kam.) po 14, Žydrūnas Ilgauskas 10.

„Bucks“: Michaelas Reddas 32, Jamaalas Magloire'as 12, Maurice'as Williamsas, Andrew Bogutas ir T.J.Fordas po 10.

Orlando Magic - Charlotte Bobcats 108-92

Nelabai gerai, kad Macas abi baudas paskutine minute pramete, bet komandai tai nepakenke, nes Westas sugebejo kamuoli atkovojes 2 taskus pelnyti. Tik tie pramesti dvitaskiai tai visai negrazu...
2006-01-09
baudas dvi pramate Macas? ziauru, o dvitaskiai isvis... stenkis Arvydai, stenkis, nes kitaip sesi ilgam...
2006-01-08
Taip ir maniau, kad gales ilgiau palost....
2006-01-08
Zmogus tiek uzsisedejas ant suolo nori nenori psichologiskai prastai jaucias plius zaidybines patirties trukumas tai paciose pirmose rungtynese negali stebuklingai suzaist. Jei tures dar progu tai po tokiu 4-5 rungtyniu kai zais po 30min mes jau galesim daryt isvadas.
2006-01-08
+1
o as galvoju galetu macas nustot daryt is save gryba ir griztu lost i europa...
2006-01-08
to akbarasx ir pamirsai prideti su 41 vienu mestu dvitaskiu... bl negaliu pakesti tikiu zaideju kurie atlieka daugiau negu 35 metimus
2006-01-08
Na va kodėl jis sėdi..todėl kad metimo nebeturi...net ir baudas dvi prametė, o ką bekalbėt apie dvitaškius...negerai negerai..
2006-01-08
ziauriai cia pas maca 0/5 dvitaskiu
2006-01-08
Kobe ispudingai pasirode su 50 puntu 8 ast 8 rebs. nors taiklumas nieko ispudingo bet pergale pasiekta. Zveriauja vyrukas.
2006-01-08
Super tikrai.. Vyras tikrai agresyviai zaide, juk paziurekit kiek baudu mete! Saunuolis Macas, kitose rungtynese bus dar geriau;)
2006-01-08
jus bent dziaukites kad isleido....ka gi zmogus gali pataikyt jeigu is 30 rungtyniu jam tenka tik per 10 i eikstele isbegt ir zaist tik po 5 minutes......jei ir kitose ji isleis tiek laiko tai jis parodys dar
2006-01-08
+1
krc.... kur maco taiklumas....!?!??! 0/5 dvitaskiu... tai gal ir galima pateisint, bet per rungtynes dvi baudas pramesti... is viso geda