Sienos „Montepaschi“ klubas parklupdė Italijos pirmenybių lyderius. Sekmadienį (01.08) vykusiose čempionato favoritų rungtynėse MdP klubas namie 73:64 (17:13, 18:17, 21:14, 17:20) įveikė Bolonijos „Climamio“.

Nors mačą „Climamio“ pradėjo pelnę 6 taškus be atsako, Sienos klubas greitai įsitraukė į žaidimą ir išlygino rezultatą. Pirmąjį kėlinį baigę 5 taškais be atsako, „Montepaschi“ krepšininkai išsiveržė į priekį 17:13. Nuo to laiko „Climamio“ nepirmavo nė karto.

Po taiklios Roberto Chiacigo baudos 14-ąją minutę „Montepaschi“ įgijo dviženklę persvarą (25:15). Mačo pabaigoje Kiwane'as Garrisas tritaškiu priartino Bolonijos ekipą iki 6 taškų (61:67), tačiau Shaunas Stonerookas atsakė tolimu metimu, ir mačo baigtis tapo aiški.

Nugalėtojams 10 taškų (3/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų) pelnė Rimantas Kaukėnas. Jis per 24 minutes atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius suklydo.

Mindaugas Žukauskas aikštėje nepasirodė.

„Montepaschi“: Roberto Chiacigas 18 taškų, Davidas Woodwardas ir Rimantas Kaukėnas po 10, Jamelis Thomasas ir Vladimeras Boisa po 9.

„Climamio“: Sani Bečirovičius 13, Travisas Watsonas 12, Stefano Mancinelli 9, Kiwane'as Garrisas 8.

Po pergalės „Montepaschi“ pavijo „Climamio“ pagal iškovotas pergales. Abu klubai, per 15 susitikimų suklupę po 4 kartus, dalijasi 2-4 vietomis kartu su Neapolio „Carpisa“ ekipa.