Pergalingai antrąjį Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt NKL) etapą pradėjo Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ (18-12) auklėtiniai, kurie namuose 101:95 po pratęsimo palaužė „Mažeikių“ (19-11) komandą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 14 sekundžių prie baudų metimo linijos stojo Modestas Kumpys, pataikęs tik vieną baudą savo ekipos persvarą padidino iki 2 taškų (85:83).

Likus 5 sekundėms Kasparas Vecvagaras rezultatą išlygino, o Marijaus Norkaus tolimas metimas su sirena buvo netaiklus. Pratęsimo metu kauniečiai nuo pirmųjų minučių iniciatyvą perėmė į savo rankas ir šventė pergalę.

„Žalgirio-Sabonio mokykla“: Mindaugas Kupšas 27 (12 atk. kam.), Egdaras Ulanovas 18, Kasparas Vecvagaras 16, Tauras Jogėla 15 (6 rez. perd.), Gediminas Žylė 14.

„Mažeikiai“: Vilius Kazlauskas ir Marijus Norkus po 19, Modestas Kumpys 16, Modestas Šidlauskas ir Bryanas Harrisonas po 14.

2011-02-05 18:04
EvD
Gražios labai rungtynės,pratesime siautė Ulanovas,turi labai nebloga prasiveržima :)) šaunuoliai pamaina auga :),žiūriu pas Mažeikius ir legionas yra :)