Pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione iškovojo Vilniaus „Perlo“ komanda. Ji savų žiūrovų akivaizdoje 71:67 (15:23, 22:13, 19:12, 15:19) palaužė Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkus.

Likus rungtyniauti pustrečios minutės rezultatas dar buvo lygus, tačiau „Perlas“ spurtavo 6:2 ir prasidėjus paskutiniai ketvirtojo kėlinio minutei įgijo 4 taškų pranašumą – 66:62.

Svečiai iš Talino dar bandė gelbėtis pražangomis, tačiau vilniečiai nuo baudų metimo linijos atakavo užtikrintai ir iškovojo pergalę.

„Perlas“: Vilmantas Dilys 18, Arvydas Šikšnius 14, Tautvydas Šležas 9.

„Kalev/Cramo“: Gertas Dorbekas 21, Michaelas Duniganas 17 (14 atk. kam.), Armandas Škelė 14.

2011-02-06 11:22
ziurovas to "Perlo fanas"
O tu zaidejus vertini tik pagal pelnomus taskus?

Gal tada ateik i sale ir paziurek kiek kas ginyboj atidirba ar kito darbo ideda?

Bendzius sezono pradzioj labai neblogai atrode ir zaide po 30 ir daugiau minuciu. Ir koks rezultatas? Beja jis gynybai silpnai atodo, o puolime dabar sedes, tai ir negauna zaist, bet sezonas dar nesibaigia.

Kairys yra po sunkios ligos ir labai sunkiai isivaziuoja. buna, kad zaidzia po 20 minuciu ir visai neblogai, o buna, kad per 3 minutes 5 baudas gauna.

Taip, kad jei esi fanas, tai nesnekek nesamoniu. Ir dar palygink LKL lygi siemet ir pernai.

Taip, kad nesnekek nesamoniu, o dazniau krepsinio eik paziureti.
2011-02-05 22:45
ribokai sunau mano
sunus mano dziaugsis sia ju pergale... nubaudziau ji siandien ,nes jau per daug sedejo cia,visa diena nakti...uz ausies paemiau ir kampe stovi turi pamoka vaikis ismokt,bet ryt pamates sia naujiena labai bus patenkintas ;]
feliksas
Pasakykit man ar Perlas vis dar jauna LR dubl. komanda, ar cia jau seniai ir labai patyre susirinko,Gai dar juoduka koki pasikviestu....
2011-02-05 22:06
Artas
Saunuoliai Perlas!
-1
2011-02-05 21:43
Perlo fanas
Vos vel neprasiko. Viskontas 33 min-4 tsk, Kulvietis- 33 min-7 tsk, Samenas 15 min-2 tsk. Redikas 23 min -7 tsk. Myli treneris juos ir suda mala.Gal jam pergaliu nereikia,gal jam agentai nurodineja ?Jam jau ir Bendzius blogas ,ir Kairys. Pernai turejo 18 meciu puikia komanda,salej svente buvo, o siemet net fanai issilakste .Liko eiline LKL komanda lenteles apacioj.
2011-02-05 21:27