Po itin prastos sezono pradžios vis aukštyn turnyrinės lentelės laiptais kopia Vloclaveko „Anwil“ klubas. Jis sekmadienį (01.08) savo aikštėje 77:68 (30:15, 16:14, 13:16, 18:23) palaužė Lenkijos čempionato lyderę Sopoto „Prokom Trefl“ ekipą.

Šeimininkai varžovus nokdauną pasiuntė jau pirmajame kėlinyje, po kurio ekipas skyrė 15 taškų. Šią persvarą „Anwil“ išlaikė iki finalinės sirenos.

Nugalėtojams Marius Prekevičius pelnė 6 taškus (3/6 dvitaškių, 0/5 tritaškių). Gynėjas per 23 minutes atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius prasižengė.

„Prokom Trefl“ klubui 6 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų) surinko Tomas Masiulis. Jis per 18 minučių atkovojo ir perėmė po kamuolį, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Tomas Pačėsas, aikštėje praleidęs 32 minutes, įmetė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/5 tritaškių), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Anwil“: Michaelas Ignerskis 20 taškų, Dante Swansonas ir Brentas Scottas (13 atk. kam.) po 13, Marius Prekevičius 6.

„Prokom Trefl“: Michaelas Andersenas 18 (10 atk. kam.), Adamas Wojcikas 14, Christianas Dalmau 11, Tomas Masiulis ir Goranas Jagodnikas (2/13 metimų) po 6.

„Prokom Trefl“ nesėkme pasinaudojęs Šviecų „Polpak“ klubas pavijo pirmaujančią Sopoto ekipą. Abi komandos turi po 11 pergalių ir 3 nesėkmes bei dalijasi pirmąja vieta. „Anwil“, per 14 mačų iškovojusi 8 pergales, dalijasi 5-6 vietomis.

ojojoj dabar tai tikrai kris galvos prokome. trenerio ir lietuviu.