Sekmadienį (01.08) Trevizo „Benetton“ išvykoje 79:72 (22:15, 20:21, 16:23, 21:13) nugalėjo Livorno „Basket“ ir iškovojo 12-ąją pergalę 15-ose rungtynėse. Šis rezultatas – geriausias tarp visų 18 Italijos lygos klubų.

Dar 38-ąją minutę rezultatas buvo lygus 67:67, tačiau tuomet Drew Nicholasas įmetė iš toli, o Marco Mordente pataikė dvitaškį. „Benetton“ atitrūkus penkiais taškais, lemiamą lašką padėjo D.Nicholasas, dar kartą pataikęs iš toli ir palaidojęs varžovų viltis švęsti pergalę.

Svarbų vaidmenį „Benetton“ ekipoje vaidino R.Šiškauskas. Jis per 32 minutes surinko 14 taškų (1/5 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet 3 sukius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Basket“: Alessandro Abbio ir Paulas Mc Phersonas po 14, Tommaso Fantoni 11.

„Benetton“: Drew Nicholasas 21, Petaras Popovičius 17, Ramūnas Šiškauskas 14, Marcusas Goree 11, Marco Mordente 8.

•

Ne taip sėkmingai mačas klostėsi Kapo d'Orlando „Upea“ klubui. Jis išvykoje 74:81 (21:11, 16:24, 20:23, 17:23) turėjo pripažinti Teramo „Navigo.it“ pranašumą.

39-ąją mačo minutę „Upea“ pirmavo 74:73, tačiau per likusį laiką nepelnė nė taško, o „Navigo.it“ surinko jų 8 ir šventė pergalę.

Ne pats sėkmingiausias mačas buvo „Upea“ lietuviui Virginijui Praškevičiui. Jis per 35 minutes surinko 5 taškus (0/1 dvitaškio, 1/6 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 8 kamuolius, kartą jį perėmė ir 3 sykius prasižengė.

„Navigo.it“: Mauro Sartori 20, Damienas Ryanas 16,Delonte'as Hollandas 13, Joe Crispinas 9.

„Upea“: Dušanas Jeličius 26 (15 atk. kam.), Marque Perry 16, Keithas Carteris 13, Kristapas Janičenokas 8.

Kiti rezultatai:

Neapolio „Carpisa“ – Romos „Lottomatica“ 90:74 (J.Stefanssonas 21 tšk.; D.Bodiroga 18 tšk.).

Milano „Armani Jeans“ – Varezės „Whirlpool“ 65:48 (C.Coldebella 14 tšk.; A.De Polas 18 tšk.).

Kantu „Vertical Vision“ – Emilijos Redžo „Bipop Carire“ 81:73 (R.Barrettas 23 tšk.; T.Mc Intyre'as 20 tšk.).

Bjelos „Angelico“ – Avelino „Air“ 98:92 (D.Williamsas 31 tšk.; B.Brownas 29 tšk.).

Bolonijos „Caffe Maxim“ – Rozeto „Basket“ 75:70 (C.Drejeris 22 tšk.; A.Floresas 28 tšk.).

Kalabrijos Redžo „Viola“ – Udinės „Snaidero“ 87:98.

Turnyrinę čempionato lentelę rasite paspaudę čia.

taikliau dvitaskius meto negu macas gal cia koks lietuviu virus. ;)