Apmaudžią nesėkmę Ukrainos pirmenybėse patyrė Dnepropetrovsko „Dnipro-Azot“ (12-18) ekipa, kuriai atstovauja Gytis Sirutavičius. Ji namuose 78:83 (15:12, 17:24, 29:18, 17:29) nusileido Zaporožės „Ferro-ZNTU“ (16-15) krepšininkams.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 4 minutes šeimininkai turėjo dviženklį pranašumą (77:67), tačiau svečiai nesiruošė sudėti ginklų ir šovė į priekį 16:1 bei išplėšė pergalę.

Nugalėtojų gretose solidžiai pasirodė buvęs „Šiaulių“ ekipos legionierius Ricky Harrisas. Amerikietis per 30 minučių pelnė 14 taškų (1/5 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 3/6 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus prasižengė, 1 sykį suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

Sirutavičius aikštelėje praleido 25 minutes, surinko 11 taškų (1/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 3/4 baudų), sugriebė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, perėmė 1 kamuolį ir po 3 kartus suklydo bei prasižengė. Jo sąskaitoje – 9 naudingumo balai.

2011-02-07 22:38
Jo sąskaitoje – 9 naudingumo balai.kaip suprasti, tai minus 9, ar plius 9?

jei ką nors apie krepšinį suprastum, tai apsiskaičiuotum, kad +9.