Antrą pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Indianos „Pacers“ (18 pergalių – 13 pralaimėjimų), kurie išvykoje 108:83 (25:20, 35:19, 31:22, 17:22) sutriuškino Sakramento „Kings“ (13-19).

Indianos krepšininkai pataikė net 13 tolimų metimų, o 5 tritaškius įmetęs Stephenas Jacksonas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes – į varžovų krepšį jis įmetė 31 tašką.

Po trijų rungtynių pertraukos į aikštę sugrįžo Jermaine'as O'Nealas, tačiau jis pakilo nuo atsarginių žaidėjų suolelio ir žaidė vos 22 minutes, o didesnio lyderio indėlio Indianos žaidėjams neprireikė. Tuo tarpu pagrindinis įžaidėjas Jamaalas Tinsley dėl sumušto bicepso praleido jau penktas iš eilės rungtynes.

Nuo atsarginių žaidėjų suolo pakilęs ir 28 minutes žaidęs Šarūnas Jasikevičius pelnė 9 taškus (3/5 tritaškių, 0/1 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo kamuolį, 4 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Pacers“: Stephenas Jacksonas 31, Fredas Jonesas 18, Danny Grangeris 14, Jermaine'as O'Nealas 12, Austinas Croshere'as 10.

„Kings“: Kenny Thomasas 21, Predragas Stojakovičius ir Bradas Milleris po 12, Jasonas Hartas 10.

•

Atkakliausios nakties rungtynės vyko Toronte, kur vietos „Raptors“ (11-23) paskutinę sekundę nusileido Naujojo Džersio „Nets“ (19-12) – 104:105 (23:29, 28:19, 22:28, 31:29).

Likus žaisti minutę šeimininkai pirmavo šešiais taškais, tačiau nesustabdomai rungtyniavęs Vince'as Carteris sumažino varžovų pranašumą iki 1 taško (103:102).

Likus žaisti 7 sekundes Jose Manuelis Calderonas pataikė vieną baudą iš dviejų, o kamuolį atkovojęs Jasonas Kiddas iškart persivarė kamuolį per visą aikštę ir atidavė jį V.Carteriui. Pastarojo tritaškis per varžovų rankas iš maždaug 8 metrų atstumo nuo krepšio skrodė tinklelį ir lėmė dešimtą iš eilės „Nets“ pergalę.

„Tai neabejotinai geriausias mano metimas, – po rungtynių sakė V.Carteris. – Atmosfera arenoje, emocijos, priešiškumas – tai buvo puikios rungtynės“.

„Nets“: Vince'as Carteris 42 (10 atkovotų kamuolių), Jasonas Kiddas 22 (15 rezultatyvių perdavimų), Nenadas Krstičius 16, Lamondas Murray 12.

„Raptors“: Chrisas Boshas 27, Mike'as Jamesas 26, Jalenas Rose'as 15, Mattas Boneris 10.

•

Hiustono „Rockets“ (12-20) bėdos toliau tęsiasi. Rungtynėse su Denverio „Nuggets“ (17-18) jie prarado Tracy McGrady ir paskutinę sekundę nusileido varžovams – 90:92 (20:16, 17:24, 25:27, 28:25).

Antrojo kėlinio pabaigoje T.McGrady prametė tolimą metimą ir nukrito ant parketo susiėmęs už nugaros ir garsiai rėkdamas. Krepšininkas iš aikštės buvo išneštas ant neštuvų ir nuvežtas į ligoninę. Tyrimai kol kas neatskleidė, kokio rimtumo trauma.

Dėl nugaros skausmų šį sezoną T.McGrady jau praleido 8 rungtynes ir visas jas Hiustono komanda pralaimėjo.

„Nuggets“ pergalę šioje dvikovoje lėmė taiklus Carmelo Anthony dvitaškis paskutinėmis susitikimo sekundėmis.

Nors dar pirmajame ketvirtyje traumą patyrė sunkusis krašto puolėjas Kenyonas Martinas, Linas Kleiza aikštėje praleido vos 10 sekundžių ir pasižymėti nespėjo.

„Nuggets“: Earlas Watsonas 20, Carmelo Anthony 19, Earlas Boykinsas 17, Andre Milleris 11 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Gregas Buckneris 10.

„Rockets“: Raferas Alstonas 24, Stromile'as Swiftas 17, Lutheris Headas 16, Davidas Wesley 15, Tracy McGrady 11.