Keturilioktą pergalę iš tiek pat galimų NCAA čempionate iškovojo „Duke Blue Devils“, 82:64 nugalėję buvusią Dariaus Songailos ir Vytauto Daneliaus ekipą „Wake Forest Demon Deacons“.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo J.J.Reddickas, pelnęs 32 taškus ir pataikęs 5 tritaškius iš 13. Jo komandos draugas Martynas Pocius aikštėje praleido 4 minutes, tačiau nė karto nemetė į krepšį ir atkovojo 1 kamuolį.

Penktą nesėkmę patyrė „Hartford Hawks“, kurie išvykoje 69:77 turėjo pripažinti „New Hamshire Wildcats“. Pralaimėtojams atstovaujantis Alexas Zimnickas per 12 minučių pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio) ir 2 kartus prasižengė.

Šeštą kartą per 13 rungtynių pralaimėjo Tomo Jasiulionio „St. John's Red Storm“, kuris 65:79 nusileido „Georgetown Hoyas“. Lietuvis per 4 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių) ir atkovojo kamuolį.