Rezultatyviose Švedijos lygos rungtynėse pergalę šventė du lietuvius savo gretose turinti Norčiopingo „Dolphins“ (17-8) ekipa. Ji savo žiūrovų akivaizdoje 104:93 (20:19, 29:27, 28:24, 27:23) įveikė „ecoOrebro“ (5-22) krepšininkus.

Nugalėtojams Tomas Gaidamavičius per 22 minutes surinko 2 taškus (1/3 dvitaškių, 0/3 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Povilas Šakinis per 12 minučių pasižymėjo 5 taškais (1/1 dvitaškio, 1/9 tritaškių), užsidirbo 2 pražangas ir surinko -3 naudingumo balus.

Pergalę pavyko iškovoti ir Sodertalio „Kings“ (18-9) komandai su Mantu Griškėnu ir Tauru Skripkausku. Lietuvių ekipa namuose 69:54 (18:13, 12:14, 17:12, 22:15) įrodė pranašumą prieš Ostersundo „Jamtland Basket“ (8-19) žaidėjus.

Nugalėtojų gretose Griškėnas per 30 minučių pelnė 13 taškų (5/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/5 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 2 kartus prasižengė ir 4 sykius suklydo. Jo sąskaitoje – 11 naudingumo balų.

Skripkauskas per 5 minutes įmetė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), atkovojo 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, 1 sykį suklydo bei surinko 2 naudingumo balus.

2011-02-10 09:32