Praėjusią naktį įvyko penkerios NBA rungtynės, o dvejose jų rungtyniavo krepšininkai iš Lietuvos. Šarūnas Jasikevičius sužaidė rezultatyviau už Darių Songailą, tačiau pergalę šventė tik pastarojo komanda.

Pergalių seriją tęsia Čikagos „Bulls“ (15 perg. – 19 pral.) ekipa. Ji praėjusią naktį namie 113:104 (33:37, 30:10, 21:29, 29:28) nugalėjo Toronto „Raptors“ (11-24) ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Lemiamą persvarą Čikagos klubas susikrovė antrajame kėlinyje. Daugiau nei 9 minučių atkarpą „Bulls“ laimėjo 28:6, o prasidėjus trečiajam kėliniui pirmavo solidžiu 23 taškų skirtumu – 74:51.

Visgi tai nebuvo pabaiga. Trečiajame kėlinyje spurtavę 13:0, o ketvirtajame – 10:0, „Raptors“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų – 87:89. Tačiau tuomet „Bulls“ laimėjo atkarpą 11:2 ir šventė pergalę.

D.Songaila prie pergalės prisidėjo 7 taškais (3/6 dvitaškių, 1/1 baudos). Per 16 minučių puolėjas atkovojo 3 kamuolius, kartą jį perėmė ir padarė klaidą.

„Bulls“: Kirkas Hinrichas 25 taškai (11 rez. perd.), Luolas Dengas 21, Benas Gordonas 19, Andresas Nocioni 18 (9 atk. kam.), Mike'as Sweetney 14.

„Raptors“: Chrisas Boshas 26, Mattas Bonneris 24, Morrisas Petersonas 22, Mike'as Jamesas 14 (13 rez. perd.).

•

Los Andželo „Lakers“ (18-16) žvaigždės Kobe Bryanto sulaikyti nesugebėjo ir Indianos „Pacers“ (18-14) krepšininkai. Jie išvykoje buvo priversti pripažinti „Lakers“ pranašumą – 90:96 (22:24, 23:23, 20:17, 25:32).

Likus žaisti 2 minutes rezultatas buvo lygus 85:85. Tačiau tuomet K.Bryantas ir Lamaras Odomas surinko po 6 taškus ir „Lakers“ atitrūko. Likus 10 sekundžių Š.Jasikevičius taikliu tritaškiu sumažino atsilikimą iki 3 taškų (90:93), bet abi K.Bryanto baudos pasiekė tikslą, o kitoje atakoje Š.Jasikevičiaus mestas kamuolys tikslo nepasiekė.

Aikštėje 29 minutes praleidęs Š.Jasikevičius pelnė 10 taškų (0/5 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 7/9 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir sykį prasižengė.

„Lakers“: Kobe Bryantas 45 (12/26 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 15/21 baudos, 10 atk. kam.), Lamaras Odomas 17 (12 atk. kam.), Kwame'as Brownas 9.

„Pacers“: Jermaine'as O'Nealas 24 (16 atk. kam.), Anthony Johnsonas 14, Danny Grangeris 12, Šarūnas Jasikevičius 10, Fredas Jonesas 9.

hanibalas nebutu Kobe pats geriausias siuo metu NBA zaidziantis krepsininkas
2009-05-02
+12
Peace gaidys nesigauna viskas yra labai gerai
2009-05-02
+12
champ o iskur tu zinai gal ponas treneris busi?