Trys lietuviai pelnė daugiau nei pusę visų savo komandos taškų, tačiau „American Eagles“ 59:71 turėjo pripažinti „Yale Bulldogs“ pranašumą ir patyrė dešimtą nesėkmę per 14 dvikovų NCAA pirmenybėse.

Rezultatyviausias rungtynes per karjerą NCAA sužaidė Arvydas Eitutavičius. Trečiakursis klaipėdietis per 30 minučių pelnė 25 taškus (7/12 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 5/6 baudų), perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo kamuolį, tačiau net 8 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Kiti du American universiteto žaidėjai, abu dvikovą pradėję starto penkete, kartu surinko 14 taškų.

Įžaidėjas Linas Lekavičius per 23 minutes pelnė 11 taškų (5/7 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

„Centras“ Paulius Joneliūnas per 10 minučių į varžovų krepšį įmetė 3 taškus (1/2 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, blokavo metimą ir kartą suklydo.

„Bulldogs“ ekipai atstovaujantis lietuvių kilmės amerikietis Jasonas Abromaitis per 2 aikštėje praleistas minutes pataikė vienintelį mestą dvitaškį ir pelnė 2 taškus.

Dešimtą pralaimėjimą per 16 susitikimų patyrė Vovos Severovo „Oakland Golden Grizzlies“ ekipa, 73:76 turėjusi pripažinti „Southern Utah Thunderbirds“ pranašumą. Vilnietis puolėjas per 32 minutes pelnė 14 taškų (4/9 dvitaškių, 6/10 baudų), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.