Triuškinančią pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (SmsCredit.lt NKL) čempionate iškovojo Jonavos „Triobet“ (12-17) ekipa. Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai namie 94:71 (29:20, 20:16, 20:17, 25:18) nugalėjo Joniškio „Delikateso“ (9-20) krepšininkus.

Joniškiečiai aikštės šeimininkams priešinosi tik penkias minutes (12:12). Įpusėjus pirmajam ketvirčiui „Triobet“ šovė į priekį 8:0 ir atitrūko. Prieš didžiąją pertrauką aikštės šeimininkų pranašumas siekė 13 taškų, o antroje rungtynių dalyje jis vis labiau augo.

Iki šio mačo abi ekipos buvo susitikusios du kartus ir pasidalijo po pergalę. Sausio 14 dieną Jonavoje vykusiame mače pergalę 76:66 šventė joniškiečiai. Tuo tarpu lapkričio 5 dienos rungtynėse „Triobet“ parsivežė pergalę 76:75 iš varžovų aikštės.

„Triobet“: Tadas Sebežiovas 22, Tomas Milinskas 16 (8 atk. kam.), Audrius Vasiliauskas 15, Rytis Juknevičius 13, Henrikas Vorotnikovas 10 (7 atk. kam.).

„Delikatesas“: Julius Jucikas 24 (8 atk. kam.), Žilvinas Petraitis 16, Juozas Blažys 15.

Rdv
tikrai butu idomiau pazet meresta su radviliskiu. nu vistiek lopai nesupras kas geriau ir rimciau
+2
2011-02-12 15:34
Arnas
Beto be keiksmazodiu nes cia lankosi ir mazi vaikai :)
+2
2011-02-12 15:26
Arnas
Tos komandos lenteles apacioje, o o Radviliskis uzima 2 vieta, o Meresta 4. cia tas pats kaip nerodyt kada l.rytas losia su siauliais, geriau parodyt kaip alytus su sakalais losia, tai cia tas pats.