Andrius Šležas Čekijoje vidutiniškai pelno po 13,4 taško, atkovoja po 3,4 kamuolio, atlieka po 1,5 rezultatyvaus perdavimo ir išprovokuoja po 2,6 pražangos

Įtikinamą pergalę Čekijos pirmenybėse iškovojo du lietuvius savo gretose turinti „Prostejov“ (16-3) ekipa. Ji savo aikštelėje 91:73 (22:22, 20:14, 23:22, 26:15) nugalėjo „BC Kolin“ (8-11) krepšininkus.

Nugalėtojams Andrius Šležas per 19 minučių pelnė 12 taškų (3/4 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, 2 sykius prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Benas Veikalas aikštelėje praleido 22 minutes, surinko 13 taškų (0/4 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 4/4 baudų), blokavo 1 metimą, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, privertė varžovus 2 kartus prasižengti, tačiau 1 sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė. Jo sąskaitoje – 13 naudingumo balų.

Kiek sunkesnę pergalę pasiekė Vaidoto Pečiuko Novy Jičino „Unibon“ (14-5) komanda. Lietuvio klubas svečiuose 76:69 (21:17, 6:18, 26:15, 11:14, 12:5) po pratęsimo palaužė Prahos „USK Praha“ (5-14) žaidėjus.

Pečiukas per 30 minučių pelnė 13 taškų (2/3 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir aikštelę paliko dėl išnaudoto 5 asmeninių pražangų limito. Joniškietis surinko 13 naudingumo balų.

2011-02-13 17:48