Tarp visų Europos taurės „Top 16“ etape rungtyniaujančių žaidėjų ketvirtąją varžybų savaitę geriausi buvo Zagrebo „Cedevita“ ekipos žaidėjai Damjanas Rudezas ir Bracey Wrightas. Jie ne tik labiausiai prisidėjo prie tritaškių rekordo pagerinimo, bet ir vedė savo ekipą į labai svarbią pergalę.

Wrightas per 32 minutes pelnė 23 taškus (2/4 dvitaškių, 5/6 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 4 pražangas, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė bei surinko 28 naudingumo balus.

Rudezas aikštelėje praleido 37 minutes, surinko 23 taškus (4/5 dvitaškių, 5/7 tritaškių), sugriebė 5 kamuolius, blokavo 2 metimus, 1 sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė. Jo sąskaitoje taip pat – 28 naudingumo balai.

Trečiąją vietą užėmė Le Mano „Sarthe“ komandos gynėjas Alexas Ackeris. Amerikietis surinko vienu naudingumo balu daugiau už „Cedevita“ žaidėjus, tačiau jo ekipa namuose 72:77 nusileido Kijevo „Budivelnyk“ krepšininkams.

„Sarthe“ legionierius per 28 minutes pelnė 24 taškus (6/8 dvitaški, 2/2 tritaškių, 6/7 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, 5 kartus sėkmingai asistavo komandos draugams, išprovokavo 5 pražangas, 3 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 29 naudingumo balus.

2011-02-17 19:54