Trijų nesėkmių seriją Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione nutraukė Talino „Kalev/Cramo“ (9-7) krepšininkai. Estijos klubas namie 114:95 (34:21, 22:21, 34:20, 24:33) nugalėjo Norčiopingo „Dolphins“ (6-10) krepšininkus.

Švedai aikštės šeimininkams priešinosi tik kelias minutes. Vėliau Talino ekipa nutolo, o prasidėjus ketvirtajam kėliniui susikrovė net 33 taškų (98:65) pranašumą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Tomas Gaidamavičius pralaimėjusiems per 15 minučių pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, 3 sykius suklydo, 1 kartą prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Povilas Šakinis Švedijos klubui per 19 minučių įmetė 10 taškų (0/1 dvitaškio, 2/2 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, 1 kartą suklydo ir rungtynes baigė dėl išnaudoto 5 pražangų limito. Lietuvis iš viso surinko 9 naudingumo balus.

„Kalev/Cramo“: Michaelis Duniganas 18, Raitas Keerlesas 15, Armandas Škelė 14, Kaido Saksas 12, Joosepas Toome'as 10, Tanelis Sokkas 10.

„Dolphins“: Aladapo Ayuba 16 (6 kld.), Randallas Hanke 14, Mikaelis Lindgvistas 14, Joakimas Kjellbomas 13, Povilas Šakinis 10 ... Tomas Gaidamavičius 8.

2011-02-19 18:57